Aizvien vairāk pieaug tiešās tirdzniecības popularitāte

Latvijā un visā pasaulē aizvien populārāka kļūst tiešā tirdzniecība, proti, patēriņa preču un pakalpojumu pārdošana balstās un personīgu klienta un pārdevēja kontakta bāzes. Pieaug arī tiešās tirdzniecības efektivitāte, jo komunikācija klātienē rada produktam papildus uzticamību un garantiju, ko nevar nodrošināt pastarpināta tirdzniecība internetā.

Tiešā tirdzniecība piedāvā plašu produktu klāstu – gan personīgās lietošanas preces, gan pārtiku, labsajūtas produktus, gan arī sadzīvē nepieciešamas lietas. Preces tiek pārdotas tiešās tirdzniecības tīklā, vispirms tās nodemonstrējot. Potenciālajiem pircējiem bieži vien tiek sniegta iespēja preci vai pakalpojumu izmēģināt.

Kā norāda tiešās tirdzniecības uzņēmuma “Greenwalk” pārstāve Agita Bergane-Berģe, mainoties cilvēku iepirkšanās paradumiem, sagaidāms, ka tiešā tirdzniecība nākotnē kļūs vēl tikai populārāka.

“Mainās laiki un mainās arī cilvēku iepirkšanās paradumi – viņi aizvien biežāk izvēlas iegādāties augstas kvalitātes preces tieši no pārdevēja. Tādā veidā tiek iegūta lielāka garantija, ka pircējs iegādāsies patiešām to, ko ir vēlējies, un būs pārliecība, ka viņš zina, par ko maksā. Cilvēki aizvien rūpīgāk izvērtē savus pirkumus – viņi grib būt droši, ka nauda netiks izšķiesta veltīgi, un, iegādājoties preci vai pakalpojumu, izmantojot tiešās tirdzniecības sniegtās iespējas, šādu pārliecību gūt ir vieglāk,” stāsta Bergane-Berģe.

Tiešajā tirdzniecībā virtuāli var iesaistīties jebkurš – tie ir dažādas izcelsmes ļaudis, dažādos vecumos ar dažādu izglītības līmeni. Tiešo pārdevēju darba laiks ir elastīgs, un darba uzsākšana ir ļoti vienkārša un tai nav nepieciešami lieli ieguldījumi vai iepriekšējā pieredze. Kā arī “Greenwalk” tiešajā tirdzniecībā ir izveidota sistēma, ka arī klients, kurš jau ir izmēģinajis produktu un atzinis to par labu esam, iesakot tos kādam citam, nopelna 10% atlaidi nākamajam pirkumam, kā arī citas citu īpašus motivācijas bonusus.

Kategorija: Tirdzniecība
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply