Latvijas pludmales volejbolisti Pļaviņš un Pēda informēs par jaunās sezonas mērķiem

martins_plavinsLai informētu par plāniem 2013. gada pludmales volejbola sezonā, olimpiskais bronzas medaļnieks Mārtiņš Pļaviņš un viņa jaunais komandas biedrs Jānis Pēda, 17.aprīlī Inchcape Motors Latvija autosalonā Skanstes ielā 4a plkst. 12:00, aicina uz tikšanos.

Nākamnedēļ otrdien, 17.aprīlī plkst. 12:00, autosalona Inchcape Motors Latvia pirmajā stāvā notiks preses konference par Mārtiņa Pļaviņa un Jāņa Pēdas Latvijas pludmales volejbola komandas plāniem un mērķiem jaunajā sezonā. Komandas plānus izklāstīs komandas menedžeris Jānis Celmiņš un treneris Aigars Birzulis.

Inchcape Motors Latvia, novērtējot volejbolistu sasniegumus, iepriekšējās sezonās, kļuvis par atbalstītāju, abiem sportistiem piešķirot jaunās automašīnas Mazda6. Autosalona vadītājs Ilgvars Ķipēns pauž gandarījumu par sadarbības projektu: „Mēs ceram, ka abiem sportistiem piešķirtās automašīnas atvieglos ikdienu un viņi varēs daudz vairāk laika veltīt treniņiem. Esam novērtējuši Mārtiņa Pļaviņa sniegumu Londonas olimpiskajās spēlēs un ceram, ka abu puišu komanda priecēs mūs ar vien jaunām godalgām un nesīs Latvijas vārdu pasaulē.”

Preses konferences laikā ikvienam būs iespēja uzdot jautājumus sportistiem un viņu komandai, kā arī autosalona vadībai par komandas atbalsta plāniem nākotnē. Lūdzam, pieteikties preses konferencei Aijai Klefeldei, zvanot 26689465 vai rakstot e-pastu aija.klefelde@eurorscgpr.lv.

Kategorija: Sports
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply