Labdarības veikals „Otrā elpa” atzīmēs ceturto dzimšanas dienu ar labdarības izsoli

plak_web_ar_info27.aprīlī labdarības veikals „Otrā elpa” svinēs jau savu ceturto dzimšanas dienu ar Berga Bazāra vēlību ziedotajās telpās Marijas ielā 13.

Jubileja tiks atzīmēta galerijā „Arte” Berga Bazārā ar senlietu labdarības izsoli, kuras laikā būs iespēja iegādāties retus un antīkus porcelāna traukus, figūras, grāmatas, gleznas un citus vērtīgus priekšmetus. Visi izsoles priekšmeti ir ziedoti.

Izsolē gūtie ienākumi tiks novirzīti 2011.gadā uzsāktajam ikmēneša finansējuma konkursam “Otrās elpas Stipendija”, kura mērķis ir veicināt indivīdu un organizāciju iesaistīšanos sabiedrībai aktuālu jautājumu un problēmu risināšanā.

Divu gadu laikā ar vairāk kā 10 tūkstošiem latu ir atbalstīti 20 dažādi izglītības un garīgās attīstības, veselīga dzīvesveida, ekoloģijas un sociālās uzņēmējdarbības projekti visā Latvijā.

Atgādinām, ka „Otrā elpa” ir pirmais Latvijā iniciētais labdarības veikals, kurš 2009.gada 23.aprīlī durvis vēris Rīgā, bet 2011.gada 29.aprīlī Liepājā.

Tie nav tikai veikali, kuros ziedot sev liekas un atrast noderīgas, oriģinālas un interesantas lietas, bet arīdzan sociāla platforma, kur regulāri tiek rīkotas dažādas izglītojošas un kultūras aktivitātes – darbnīcas, koncerti un izstādes – ar mērķi veicināt sabiedrisko aktivitāti, izpratni par labdarības, vides un sociālās atbildības jautājumiem.

Līdzīgi kā citviet pasaulē, kur labdarības veikalu popularitāte ir ārkārtīgi liela, arī „Otrā elpa” ir guvusi plašu vietējās sabiedrības atbalstu un simpātijas, kā arī kļuvusi par uzskatāmāko sociālās uzņēmējdarbības piemēru Latvijā.

„Otrā elpa” ir unikāls sociāls projekts, kurš ar ziedotāju un pircēju nerimstošu atbalstu savas darbības laikā ir palīdzējis vairāk kā 50 nevalstiskajām un pašvaldību organizācijām, sniedzot finansiālu atbalstu 22,000 latu apmērā un mantisku atbalstu 44,000 latu apmērā.

Labdarības izsoles priekšmeti būs apskatāmi veikalā „Otrā elpa” Marijas ielā 13 no 15.-27.aprīlim, bet IZSOLE ar iepriekšēju pieteikšanos notiks 27. aprīlī plkst.12:00, Galerijā „Arte”, Berga Bazārā.

Tāpat jubilejas nedēļā no 22. – 27.aprīlim veikala apmeklētāji tiks priecēti ar patīkamiem pārsteigumiem!

Kategorija: Sabiedrība
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply