National Geographic izstāde tirdzniecības centrā Galleria Riga

NG ICONS izstāde_publicitātes foto 2No vakardienas līdz 22. aprīlim tirdzniecības centrā „Galleria Riga” (Dzirnavu iela 67, Rīga) bez maksas būs apskatāma žurnāla „National Geographic” labāko fotogrāfiju izstāde „NG ICONS”. Tuvākajā laikā šī ir pēdējā plānotā šāda veida izstāde Latvijā.

Foto izstādi būs iespējams aplūkot „Galleria Riga” septītajā stāvā pretī restorānam “Ciro’s Pomodoro”, kā arī dažas bildes tiks izvietotas pirmajā stāvā. Izstādei „NG ICONS” atlasītas krāšņākās „National Geographic” fotogrāfijas, lai tās iedvesmotu ikvienu garāmgājēju.

„Galleria Riga” direktors Māris Āboltiņš norāda: „Galleria Riga” saviem apmeklētājiem regulāri piedāvā dažādas izstādes un priecē, ka mūsu tirdzniecības centra apmeklētājiem būs iespēja skatīt arī izstādi „NG ICONS”. Ikviens ir aicināts novērtēt izcilo „National Geographic” fotogrāfu skatījumu uz dzīves mirkļiem krāšņās bildēs. Latvijā nemaz tik bieži negadās, ka vienkopus var baudīt tādu zvaigžņu fotogrāfu darbu plejādi, tāpēc nepalaidiet garām šo iespēju!”

Starp izcilākajām fotogrāfijām izstādē ir iespēja apskatīt arī vienu no pasaules slavenākajām un aizkustinošākajām bildēm – Stīva Makkarija (Steve McCurry) 1984. gadā uzņemtu foto „Afgāņu meitene” („Afghan Girl”). Makkarijam izdevās nofotografēt 12 gadīgo bēgļu meiteni Šarbartu Gulu (Sharbat Gula). Tā ir viena no retajām bildēm, kurā ir attēlota afgāņu sieviete padomju iebrukuma laikā.

Plašu interesi ieguvusī „National Geographic” fotogrāfiju izstāde tika atklāta līdz ar žurnāla pirmā numura latviskotās versijas iznākšanu. Pēc tam tā 6 mēnešu laikā ir apceļojusi vairākas skolas un sabiedrības apmeklētas vietas Latvijā.

Pasākumu organizē „National Geographic Latvija”.

Kategorija: Kultūra
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply