Google navigācija Android un iOS pieejama arī Latvijā

Google_Navigation_1Nekādu atjauninājumu vai lejupielāžu: Google Maps™ ar Navigation Beta, pateicoties pašai jaunākajai Google Maps informācijai, vienmēr ir svaigs.

Google ir paziņojusi par Google Maps mobilās aplikācijas nākamo soli Latvijā – par Google Maps Navigation (Beta) pieejamību tālruņos, kas darbojas ar Android 2.2 (vai augstāku) un iOS 5.1 (vai augstāku) operētājsistēmu. Google Maps Navigation (Beta) ir bezmaksas Google Maps aplikācijā iebūvēta GPS navigācijas un satelīt navigācijas sistēma, kas piedāvā “soli pa solim” navigācijas norādes.

Google Maps Navigation (Beta) izmanto tālruņa interneta pieslēgumu, lai sniegtu navigācijas norādes, kas balstītas uz aktuālāko karšu informāciju. Google navigācija regulāri tiek papildināta un atjaunota ar jaunākajiem datiem no Google Maps, kas nozīmē, ka tas izmantotājiem nav jāpērk vai kā savādāk jāatjaunina karšu un navigācijas dati.

Uz interneta pieslēgumu balstītā GPS sistēma Google Maps Navigation lietotājiem ļauj noteikt savu atrašanās vietu, meklēt galamērķus gan pēc adreses, gan pēc kompānijas vai interesējošā galamērķa nosaukuma. Piemēram, atliek ierakstīt “Lidosta Rīga” un Google navigācija dos norādes kā līdz tai aizbraukt. Bez tam Navigation Beta kartē uzrāda dažādus orientierus un sabiedriskās iestādes, piemēram, restorānus, stāvvietas, degvielas uzpildes stacijas un daudzus citus.

Google Maps Navigation (Beta) priekšrocības:

Viegli lietojams: Google atradīs galamērķi: tikai ierakstiet vai nosauciet galamērķi un Google Maps Navigation (Beta) atradīs to, līdzīgi kā meklējot Google Maps. Pat nav jāzina adrese vai precīzs nosaukums, jo programma pati koriģē kļūdainos vaicājumus un neskaidrības gadījumā piedāvā vairākus rezultātus, dodot iespēju izvēlēties tieši meklēto.

Tas vienmēr ir svaigs: Nekādu atjauninājumu vai lejupielāžu – vienmēr pašas jaunākās kartes, biznesa informācija un dati par satiksmi. Ņemot vērā, ka kartes atrodas interneta datubāze, vienmēr ir pieejama tikai aktuālākās kartes no Google Maps. Nekad nav nepieciešams iegadāties kādus atjauninājumus. Bez tam navigācija automātiski spēj plānot maršrutu, cenošoties izvairīties no sastrēgumiem. Šī funkcija ir pieejama gan tikai vietās, kur pieejama tiešsaistes informācija par satiksmes plūsmu. Šobrīd Baltijā šī funkcija ir pieejama tikai visu trīs valstu galvaspilsētās.

Ielas skats un satelīta attēli: Maršrutu iespējams apskatīt Google Street View režīmā un 3D satelīta uzņēmumos, kā arī augstas izšķirtspējas Google aerofotoattēlos. Google Maps slāņi ļauj apskatīt apkārtni no augšas reālos satiksmes apstākļos, vai apskatīt tuvāk sarežģītus krustojumus vai veikalu fasādes.

Tas ir par brīvu: Līdzīgi kā pārējie Google Maps servisi, arī Navigation (Beta) ir bezmaksas pakalpojums (Piezīme: par datu plūsmu tiek piemēroti mobilā operatora tarifi). Papildus tam, Jums nav nepieciešamas papildus iekārtas, jo visas šīs funkcijas spēj pildīt viedtālrunis.

Tas ir droši: Jums vairāk nav jānovērš skatiens lai paskatītos telefona ekrānā kur ir jābrauc, atliek vien sekot navigācijas balss norādījumiem.

Google Maps Navigation Beta viedtālruņiem ir nākamais Google produkts, kas seko Latvijā jau ieviestajam Google Street View un Traffic. Lai lietotu Google Maps Navigation Beta, viedtālrunī jābūt uzstādītai Google Maps lietotnei, ko iespējams lejupielādēt Google Play vai Apple App Store.

Kategorija: TECH
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply