ELVI veikalos sāk ieviest skaidras naudas izmaksas sistēmu

„Rūpēs par saviem pircējiem, īpaši reģionos, kur ne vienmēr pieejamas banku filiāles vai bankomāti, esam uzsākuši skaidras naudas izmaksas sistēmas ieviešanu. Ceram, ka šī gada laikā ikvienam mūsu pircējam būs iespējams izņemt naudu no savas kartes ELVI veikalos visā Latvijā,” informē SIA „Pārtikas tirdzniecības apvienība”, kas ir ELVI franšīzes turētājs, komercdirektore Laila Vārtukapteine.

Šis pakalpojums dod iespēju ikvienam pircējam izņemt naudu gan latos, gan santīmos veikalā pie kases. Brīdī, kad notiek norēķināšanās ar maksājumu karti, pircējam ir jānosauc summa, kuru tas vēlas noņemt no kartes konta, un šī naudas summa tiks pieskaitīta pirkumam, un pēc tam, kad pircējs būs apstiprinājis darījumu, viņš saņems čeku, kur atsevišķi būs apstiprināti abi darījumi. Skaidras naudas izņemšanas limits ir Ls 50, tomēr atšķirībā no bankomātiem, skaidru naudu var izņemt arī sīkākos nominālos, piemēram, ja pircējs vēlas, viņš var izņemt arī Ls 1 vai Ls 2,5.

„Jau esam ieviesuši skaidras naudas izmaksas sistēmu ELVI veikalos Rīgā, Lāčplēša ielā 70 un Raunā. Šīs nedēļas laikā jaunajai sistēmai pievienosies vēl 4 veikali – Vilcē, Babītē, Mazsalacā un Rubenē. Tuvākajā laikā plānojam vēl vairāku veikalu pieslēgšanu sistēmai,” skaidro L.Vārtukapteine, piebilstot, ka līdz gada beigām iecerēts, ka skaidras naudas izmaksas sistēmai varētu pievienoties ELVI veikali visā Latvijā.

Ņemot vērā, ka visi ELVI veikali strādā pēc franšīzes principa, katra veikala īpašniekam pašam ir jālemj, vai viņš vēlas šo sistēmu ieviest. „Eiropā un visā pasaulē skaidras naudas izņemšanas sistēma veikalos ir ļoti populāra un nepieciešama, tādēļ esam aicinājuši mūsu franšīzes partnerus nākt pretim saviem pircējiem un piedāvāt šo papildus servisu,” uzsver L.Vārtukapteine.

Kategorija: Finanses
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply