Skandi Motors aizvadītajā gadā pārdevis 1028 jaunus automobiļus

Hyundai, Mitsubishi un Nissan automobiļu oficiālais pārstāvis Latvijā – SIA Skandi Motors 2012.gadu noslēdzis ar 20,7 milj. LVL neto apgrozījumu un 1028 pārdotiem automobiļiem. Joprojām, izvēloties jaunu automobili, priekšroka tiek dota nevis ekonomiskajiem kompaktlases, bet gan apvidus automobiļiem un krossoveriem.

Pārdotākie automobiļu modeļi Skandi Motors 2012.gadā bija Hyundai ix35 (141 automobilis), Mitsubishi Outlander (76 automobiļi), Nissan Qashqai (97 automobiļi). Pārdošanas līderis jau otro gadu ir kompaktais, bet sportiskais krossovers Nissan JUKE ar 260 pārdotajiem automobiļiem.

Skandi Motors valdes loceklis Ainārs Liljē: „2012.gadā esam strādājuši pastiprinātas konkurences apstākļos. Lai arī nav sasniegti plānotie finanšu rezultāti, varu apgalvot, ka Skandi Motors piedāvātie automobiļi ir tirgū pieprasīti un cilvēki tos labprāt iegādājas. Mūsu piedāvātais modeļu klāsts ir gana plašs, lai, atnākot uz Skandi Motors, klients varētu izvēlēties savām vajadzībām atbilstošāko automobili. Šobrīd liela nozīme ir pārdošanas un pēcpārdošanas apkalpošanas kvalitātei. To nodrošinām visaugstākajā līmenī, un klienti to novērtē. Tāpat regulāri rīkojam dažādas akcijas un speciālos piedāvājumus, piemēram, automobiļa komplektācijā kā bonusu iekļaujot papildus aprīkojumu vai iespēju klienta vietā segt līzinga pirmo iemaksu, u.c. Neizpaliek arī aktīva klientu iesaistīšana Skandi Motors atbalstītajos sporta pasākumos, riteņbraukšanas, skriešanas un skrituļošanas maratonos. Esmu gandarīts, ka starp dīleriem esam sasnieguši vislielāko pārdoto automobiļu vienību skaitu M1 (pasažieru) klasē.”

Šogad tirgū arī vairāki modeļu jaunumi. Jau tagad tirdzniecībā ir pieejams jaunais Hyundai Santa Fe, kas ir ieguvis jaunas formas, stilīgu izskatu un virkni inovāciju. Huyndai Santa Fe Eiropas jauno automobiļu novērtēšanas programmas (Euro NCAP) drošības testos ir atzīts par drošāko apvidus automobiļu kategorijā. Tāpat kā visā pasaulē, arī Latvijā par šo jauno modeli ir ļoti liela interese. Tāpat drīzumā tirdzniecībā gaidāms jaunais Nissan Note.

Kategorija: Transports
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply