Optimistikas papildizrādes koncertzālē Palladium

GAT_9958versijasŅemot vērā skatītāju atsaucību, stāvkomēdijas “Optimistika” radošā komanda – režisors – Jānis Skutelis, tekstu autors Jānis Skutelis un izpildītājs Jānis Skutelis – pieņēma lēmumu pirms uz visiem laikiem aizmirst “Optimistiku” un sākt darbu pie jaunas izrādes, iepriecināt stāvkomēdijas cienītājus, izsludinot papildizrādes 20. un 21. aprīlī pulksten 19:00 koncertzālē Palladium.

Īsi raksturojot “Optimistiku” var atsaukties uz vispārizplatītu domu, ka jebkurā laikā dzīvojoši cilvēki uzskata, ka viņu laiks ir īpaši unikāls, salīdzinot ar tiem laikiem, kuri bijuši. Un “Optimistikas” sakarā tā tik tiešām ir, jo:

“Skutelis ir pirmais latviešu stāvkomiķis kopš Skuteļa. Nekas līdzīgs Latvijā līdz šim nav bijis. Viņš pārstāv latviešu komēdijas jauno strāvu…” (Draugiem.lv sabiedrisko attiecību direktors Jānis Palkavnieks)

Šajā brīdī kāds varētu iekliegties: “Viena cilvēka viedoklis! Faktus un pierādījumus šim stāvkomēdijas fenomenam! ”

Lūdzu!

Par šobrīd populārāko latviešu komēdiju Latvijas teātros var uzskatīt “Latgola.lv”, kura nesen tika nospēlēta simto reizi, tātad, ņemot vērā zāles ietilpību, izrādi ir noskatījušies 80 000 skatītāju. Izrādē ir 10 aktieri, tātad viens aktieris, aptuveni divarpus gadu laikā uz izrādi ir atvedis aptuveni 8000 skatītāju.

“Optimistika” kopā ar “Optimistikas” darba izrādēm iekš Artelis-gandrīz teātris piecu mēnešu laikā vienkopus ir pulcinājusi 5116 skatītājus, taču ne fakti ir galvenie. Galvenais ir autora uzstādījums, veidojot savu darbu:

“OPTIMISTIKA ir personīgi drosmīgākā, politiski skarbākā un arī smieklīgākā no manām stāvizrādēm. Esmu ieplānojis to par 10% patiesāku kā “Mhmm..” (2009), par 15% sirsnīgāku kā “Love” (2010) un par 20% smieklīgāku un precīzāku, kā “Paranoja” (2011).”

Skutelis drosmīgi sper soļus arī āpus Rīgas, apciemojot vienas no Latvijas lielākajām teātra pilsētām – Valmieru(18.aprīlī) un Liepāju(19.aprīlī).

“Ir vēl viena lieta, ar ko varam lepoties. Mums ir pašiem savs pasaules klases komiķis.” tā DDB izpilddirektors Andris Rubīns.

Kategorija: Atpūta
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply