Interneta lielveikals e-Maxima.lv gada laikā piegādājis 60 tonnu dzeramā ūdens un 27 000 biezpiena sieriņu

Svinot viena gada jubileju, Latvijā pirmais interneta lielveikals e-Maxima.lv apkopojis interesantākos datus par pirmā gada darbību. Kopumā e-lielveikals Rīgā, Pierīgā un Jūrmalā veicis 15 000 piegāžu – no tām lielākā pasūtījuma kopsumma vienam kientam gada periodā ir 4 389 latu vērtībā. Lojālākais klients gada laikā interneta lielveikalā iepircies 113 reizes, tostarp iegādājoties arī kādu no e-Maxima.lv vispopulārākajiem produktiem – biezpiena sieriņiem, dzeramā ūdens, piena un kartupeļiem.

E-Maxima.lv klienti ir ļoti iecienījuši biezpiena sieriņus „Kārums” – gada laikā interneta lielveikals ir piegādājis aptuveni 27 000 šo sieriņu. Pirmo 12 mēnešu laikā pie klientiem nogādāts arī 90 000 vistu olu.

Tomēr kopumā vispopulārāko produktu sarakstu topā ir preces, kuras to svara vai izmēru dēļ ir ērtāk saņemt mājās, nevis pašiem tās atgādāt no veikala – īpaši, ja ģimenes īpašumā nav automašīnas. Izmantojot e-lielveikala produktu piegādi, kopumā klienti gada laikā ir saņēmuši 60 tonnu dzeramā ūdens, 20 tonnu piena, 15 tonnu sveramo kartupeļu, 6 tonnas banānu, 5,5 tonnas cukura. Tāpat piegādātas arī 3,5 tonnas sveramo sīpolu un 6 tonnas tomātu.

80% gadījumu pasūtījumus veikušas tieši sievietes, kuras jo īpaši izmanto iespēju bieži vien smagos iepirkumu maisiņus saņemt jau pie namdurvīm. Pirkumi tiek piegādāti, neskatoties uz to, kurā stāvā klienti dzīvo.

„Lai arī, ieviešot pirmo e-lielveikalu Latvijā, mums bija iespēja gūt lielisku pieredzi no mūsu e-lielveikala līdzinieka Lietuvā, protams, nevarējām paredzēt, cik elastīgi savos iepirkšanās paradumos ir Latvijas iedzīvotāji. Taču mēs soli pa solim ar reālu darbu spējām pierādīt e-lielveikala priekšrocības, ļaujot „Maxima” plašo un svaigo produktu klāstu iegādāties attālināti. Ar katru nākamo mēnesi esam ieguvuši arvien jaunus lojālos klientus, tādēļ kopumā ar pirmā gada darbību esam ļoti apmierināti. Piemēram, ja – pirmajos mēnešos pēc darba uzsākšanas bija 30 pastāvīgo klientu, tad jau šī gada martā varam lepoties ar 500 pastāvīgajiem klientiem, kuri regulāri izmanto e-veikala pakalpojumus,” stāsta „Maxima Latvija” preses sekretārs Ivars Andiņš.

Gada laikā 90% gadījumu pasūtījumi piegādāti Rīgā, un populārākie piegādes rajoni Rīgā bijuši Pļavnieki un Purvciems, kā arī Centra rajons. Visbiežāk kā vēlamais piegādes laiks ticis norādīts laika posms no plkst. 9.00 līdz 13.00. Vidējā pirkuma summa ir 32 lati. Vairāk nekā puse klientu iepērkoties izmantojuši arī „Paldies” karti, tādējādi krājot „Maxima” naudu.

Patlaban pirmais interneta lielveikals www.e-maxima.lv piedāvā vairāk nekā 20 000 pārtikas, rūpniecības un saimniecības preču. Sortiments tiek dažādots un papildināts, ņemot vērā dažādas sezonas aktualitātes un pircēju pieprasījumu.

Kategorija: Tirdzniecība
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply