Veselīgie rudens dārzeņi burciņās – bērnu biezeņi Rūdolfs

Rūdolfa biezeņi 1(1)Pavasaris ir laiks, kad pamazām sāk izsīkt rudenī uzkrātie vitamīni. Lai šajā laikā nodrošinātu maksimāli kvalitatīvu mazuļu ēdienkarti, talkā nāk Latvijā ražotie bioloģiskie biezeņi bērniem – „Rūdolfs”. Uzņēmums šosezon, līdzās jau pircēju atzinību ieguvušajam augļu biezeņu sortimentam, piedāvā arī biezeņus no Latvijas dārzeņiem.

Kā jaunums „Rūdolfa gardo mammas biezeņu” sortimentā šosezon veikalu plauktos nonākuši 6 veidu dārzeņu biezenīši mazuļiem – „Kartupelis un burkāns”, „Burkāns un ķirbis”, „Burkāns, ķirbis un kartupelis”, „Ķirbis un kartupelis” un „Burkāns ar smiltsērkšķi”, kā arī papildus 3 veidi augļu biezenīši ar plūmēm – „Ķirbis ar plūmi”, „Ābols ar plūmi” un „Ābols, ķirbis un plūme”. „Kopā šoruden piedāvājam jau 15 veidu bioloģiskos biezenīšus no Latvijas ekoloģiskajiem lauku labumiem,” stāsta uzņēmuma vadītāja Egija Martinsone.

„Dārzeņu biezenīši tapuši Latvijas Lauksaimniecības Universitātes pārtikas tehnologu un zinātnieku vadībā, ciešā sadarbībā ar Latvijas Pediatru – gastroenterologu asociāciju, kas atzinīgi novērtējuši šos produktus,” stāsta E.Martinsone. Savukārt jaunais augļu sortiments, tāpat kā jau iepriekšējais, tapis Latvijas Valsts Augļkopības institūta zinātnieku laboratorijās.

Bērnu biezeņus „Rūdolfs” tirgū piedāvā uzņēmums „Lat Eko Food”, kas strādā JIC biznesa inkubatorā. Lai arī rit tikai otrā aktīvā uzņēmuma sezona, SIA „Lat Eko Food” plāno šogad saražot piecas reizes vairāk kā pērn. „Kāpināt ražošanas apjomus mums ļauj sortimenta paplašināšana un strauji pieaugošais tirdzniecības vietu skaits. Galvenais iemesls, protams, tam ir viens – biezenīšiem ir ļoti liela atsaucība no pircējiem un mazajiem ēdājiem tie patiešām ļoti garšo,” skaidro uzņēmuma „Lat Eko Food” vadītāja Egija Martinsone.

Lielu gandarījuma sajūtu uzņēmumam nesusi rudenī izstādē „Riga Food” iegūtā Zemkopības ministrijas un „Latvijas Bioloģiskās lauksaimniecības asociācijas” godalga – Gada Ekoprodukts 2012 un saņemtā Zelta medaļa par izcilu kvalitāti. „Ir prieks par augsto novērtējumu un zelta medaļu. Tas ir kā neapšaubāms apliecinājums, ka ejam pareizajā virzienā un esam radījuši izcilu un vajadzīgu produktu, kas ir nepieciešams mūsu sabiedrībai, mūsu vismazākajiem un vismīļākajiem. Viņi ir pelnījuši labāko, ko spējam dot. Šī balva dod pozitīvu lādiņu turpināt iesākto un iet tālāk, lai attīstītu bioloģiskās pārtikas jomu un piedāvātu ar vien jaunas garšas un jaunus produktus,” stāsta Egija Martinsone.

Rūdolfa gardie mammas biezeņi nopērkami virknē nelielo veikalu un piecos „Rimi” hipermārketos Rīgā, bet drīzumā „Rūdolfa” produkcija būs pieejama arī citos „Rimi” lielveikalos visā Latvijā.

Kategorija: Pārtika
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply