Aizvadīta pirmā Auto entuziastu ģimenes diena

Ford_Fiesta_Papedishu damasAizvadītajā nedēļas nogalē autosalonā Inchcape Motors Latvia norisinājās pirmā Auto entuziastu ģimenes diena kopā ar TV seju Annu Rozīti, modes portāla Creative Latvia vadītāju Līgu Bizuni, auto raidījuma Ātruma cilts vadītāju Sanitu Pelēķi un auto sportistēm Nelliju Šlēgelmilhu un Karlīnu Štālu. Dienas ietvaros sabiedrības dāmas prezentēja savus jaunos auto apavu aizsarg-aksesuārus – papēdīšus, kā arī kopā ar visu ģimeni piedalījās jaunā Ford Fiesta prezentācijā, tostarp drošas braukšanas lekcijā un ekskluzīvas auto-multiplikācijas izveidē.

Pagājušā sestdienā tika prezentēta jaunā Ford Fiesta, savas klases līderis un auto, kas ir īpaši pielāgots sieviešu vēlmēm, ģimenes pasākumā, kura ietvaros norisinājās gan unikāla sieviešu auto aksesuāru izstāde, gan arī Drošas Braukšanas Poligona 333 rīkota drošas braukšanas lekcija. Savukārt bērniem bija veltīta atsevišķa programma kopā ar Tehniskās jaunrades nama Annas 2 skolēniem un pasniedzējiem.

Auto entuziastu ģimenes dienas laikā ikvienam apmeklētājam bija iespēja doties testa braucienos ar Ford un Mazda automašīnām. Pārsteigumu apmeklētājiem bija sagatavojis arī Inchcape Motors Latvia – loterijā ar iespēju doties testa braucienā ar Ford Fiesta uz veselu nedēļas nogali. Šo balvu saņēma ģimenes dienas apmeklētāja Olga Prejeva.

Ilgvars Ķipēns, Inchcape Motos Latvia vadītājs, atzina, ka Auto entuziastu ģimenes dienas ir viens no pirmajiem pasākumiem, kas ir veltīts gaidāmajai Ford 150. gadu jubilejai.

Auto entuziastu ģimenes dienas noslēgumā tika atrādīta uz vietas tapusī multiplikācijas filma čau, Fiesta, ko veidojuši pasākuma apmeklētāju bērni un draugi.

Kategorija: Atpūta
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply