Horens gandrīz paliek bez drediem, Tatārinova jūsmo par koncertu

_MG_2932Piektdien, 15. martā Horens Stalbe ļoti izteiksmīgi purināja savus dredus un Mārtiņa Sirmā menedžere Ilze Lasmane – Brože, kurai tieši tajā dienā bija dzimšanas diena, sajūsmā noskatījās gan Horena izdarībās, gan grupas “Very cool people” sniegtajā koncertā. Arī aktrise Karīna Tatārinova bija laiski apsēdusies Rīga Radio 94,5 FM mājīgajās telpās, kurās jau otro piektdienu plosījās šovs “AudioSpektrs”, kopā pulcinot daudzas sabiedrībā pazīstamas personības, kā arī nodrošinot radio klausītājiem fantastisku skanējuma baudu.

Jau otro piektdienu, 15. martā Rīga Radio 94,5 FM telpās norisinājās koncertu sesija ar nosaukumu “AudioSpektrs”. Šoreiz īpašie viesi bija “Very cool people” ar savu lielisko skaņdarbu repertuāru, bet klausītāju rindas papildināja tādas spilgtas personības, kā bijušais Radio SWH dīdžejs un uzņēmējs Horens Stalbe, aktrise Karīna Tatārinova, arī Mārtiņa Sirmā menedžere Ilze Lasmane – Brože, kurai tieši koncerta dienā bija dzimšanas diena, izvēlējās dzimšanas dienu ieskandināt Rīga Radio mājīgajās telpās. Viesi mielojās ar restorāna “Vairāk saules” sagādātajiem suši kalniem un neslēpa sajūsmu par atkalsatikšanos. Horens ilgi dalījās savos iespaidos ar Rīga Radio dīdžeju Eduardu Švānu, bet aktrise Karīna Tatārinova ar smaidu atcerējās “Teātra Observatorijas” laikus, kad viesu rindas papildināja arī aktieris Rihards Lepers.

Kā izteicās aktrise Karīna Tatārinova: ” Tā ir vienreizēja iespēja būt šeit un klausīties tik kvalitatīvā skanējumā, neviens mani netraucē, es varu būt ar sevi un mūziku.”

Kā arī vēlāk sava sociālā portāla twitter kontā, viņa saviem sekotājiem vēstīja: “Ļaudis,pieplociet pie radio aparātiem-‪@RigaRadio‬ dzīvajā ēterā ĻOOOOTI LABA MŪZIKA!!!Klausos nepastarpināti!”

 

Šādus koncertus Rīga Radio 94.5 FM organizēs katru piektdienu, radio klausītāji tos var klausīties un skatīties tiešraidē 19:00 Rīga Radio mājas lapā, kā arī jaunajā iPhone aplikācijā, kurā ir pieejams Audio Bārs un Video Bārs. Šovs tiek uzsākts ar interviju, kuru sniedz koncertējošā grupa un pēc tam gan klātesošie viesi, gan radio klausītāji tiek aicināti baudīt koncertu. „AudioSpektrs” koncertu sesijām ir ļoti laba kvalitāte, jo apskaņošanu veic „Tava skaņa”.

Kā stāsta Rīga Radio īpašnieks Kristaps Zīds: “Šeit nav nekādu alkoholu, ja es runāju par audio un video bāriem. Tā ir vietne mūsu mājas lapā un aplikācijā, kurā pieejami visi audio un video faili, kas radīti mūsu radio. Ar to arī lepojamies, ka varam piedāvāt grupām veidu kā kļut pamanītām un, vienlaicīgi, mūsu klausītājiem kvalitatīvu saturu, ko var arī redzēt. “

Kategorija: Atpūta
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply