Guinness aicina uz Sv.Patrika dienas svinēšanu Latvijā

guinness st.patric day„Svētā Patrika diena ir lielisks vakars kopā ar draugiem, lai arī kur jūs atrastos. Šogad Guinness aicina cilvēkus vienoties svinībām ar devīzi „Paint the Town Black” (Nokrāso pilsētu melnu). Tie ir svētki Īrijai, tas ir jautrības gars un kopības sajūta. Svētā Patrika dienā visi uz dienu kļūst par īriem, un šo svinību katalizators ir Guinness,” stāsta Fergals Marejs (Fergal Murray) Guinness galvenais alus darītājs.

Latvijā Sv. Patrika dienas noskaņu varēs baudīt no 15.-17.martam īru krogā Paddy Whelan’s ar plašu pasākuma programmu. Uzstāsies mūzikas grupas Re!Pats!, The DeBillies un 51st Division, kur spēlē muzikanti arī no tādām grupām kā Iļģi, The Hobos un Akacis. Sv.Patrika dienas pasākumi notiks arī citur – Queens bar, Donegans, Moloney’s, Kiwi bar, Trinity bar (Galerija Rīga) un Victory pub.

Īru tradicionālie svētki, Svētrā Patrika diena, katru gadu tiek atzīmēti 17.martā par godu svētajam Patrikam, kurš iepazīstināja īrus ar kristietību. Svētku simboli ir zaļā krāsa un āboliņa trejlapis. Kā vēsta leģenda, Svētais Patriks āboliņu esot izmantojis kā piemēru, lai ar tā trim lapām īriem uzskatāmi izskaidrotu Svētās trīsvienības būtību.

Guinness pastāv kopš 1759.gada, un ir lielākā un pazīstamākā alus darītava Īrijā, ko pazīst visā pasaulē. Alus zīmolu Latvijā jau 8 gadus pārstāv alkoholisko dzērienu izplatītājs SIA „PRIKE Latvija”.

Kategorija: Atpūta
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply