Atklāj pirmo Burger Joint’s restorānu Latvijā – Street Burgers

_MG_3665 Rīgā tiek atklāts pirmais bioloģisko burgeru restorāns Burger Joint’s – „Street Burgers”, kas atrodas Brīvības un Dzirnavu ielu krustojumā, autostāvvietā, kur ilgus gadus darbojās labi pazīstamais restorāns „Sams”. Jauno restorānu noteikti pamanīsiet, pateicoties iespaidīgajai vizuālajai reklāmai.

„Street Burgers” gatavotajos burgeros tiek izmantota tikai bioloģiski audzēta, nobriedināta liellopu gaļa no Burtniekiem – zemnieku saimniecības „Rūķīši”. Gaļa pirms cepšanas tiek nobriedināta 20 dienas, tad cepta uz akmens grila vidēji brūna (medium rare), gaļu saglabājot maksimāli sulīgu. Īpašā burgeru maize tiek cepta Madonas pusē, pēc speciāla pasūtījuma.

„Street Burgers” dizains veidots atbilstoši nosaukumam – jauneklīgs, ar jūtamu ievirzi popkultūrā un ielu modē, uz sienām stencila vienkrāsas zīmējumi, kuru autors ir skandalozais latviešu mākslinieks Kristians Brekte. Bērnu stūrīša dizains atstāts mazo apmeklētāju ziņā – tajā ir siena, uz kuras bērni varēs radoši izpausties ar krītiņiem.

„Street Burgers” ir pirmā vieta Rīgā, kur dzērienu uzpildīšanai tiek izmantoti pašapkalpošanās automāti, turklāt savu kolas vai kafijas trauku klienti var papildināt, cik vien tīk. Vienīgais noteikums – jāiegādājas burgera komplekts. Restorānā strādā arī „Yo Yo” saldējuma pašapkalpošanās automāts.

Pagaidām „Street Burgers” piedāvā gardos burgerus līdzņemšanai, līdz ar siltāka laika iestāšanos, sāks strādāt arī piegādes serviss.

Kategorija: Bizness
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply