Compensa: pamata KASKO polisē visiem svarīgākajiem riskiem ir jābūt iekļautiem bez papildus maksas

Compensa Latvijā ir sākusi piedāvāt KASKO apdrošināšanu, iekļaujot tās pamata piedāvājumā visus aktuālos transportlīdzekļa riskus bez papildus maksas. Compensa KASKO piedāvājums veidots, balstoties uz Vienna Insurance Group (VIG) veiktu padziļinātu pētījumu par Centrālās un Austrumeiropas biežākajiem transportlīdzekļu negadījumu iemesliem, vadītāju paradumu tendencēm un apdrošināšanas izmaksu datiem.

„Pārstāvot Centrālās un Austrumeiropas apdrošināšanas tirgus līderi Vienna Insurance Group, mēs izprotam, ka tirgu virza ne tikai uzņēmuma esošo pakalpojumu sekmīga pārdošana, bet arī jaunu, inovatīvu apdrošināšanas produktu radīšana, kas piemērota tieši Latvijas iedzīvotājiem un sniedz papildu ieguvumus mūsu klientiem. Ieviešot Compensa KASKO, mēs vēlamies noteikt jaunus Latvijas apdrošināšanas tirgus standartus un būtiski celt KASKO polises piedāvājumu kvalitāti, sniedzot Latvijas auto braucējiem daudz plašākas iespējas,” stāsta Compensa Latvijas filiāles vadītāja Evija Dundure, „Auto ir jābūt pasargātam no visiem svarīgākajiem riskiem, kas var iestāties, lietojot transportlīdzekli, turklāt kā pamata risinājumam un par atbilstošu cenu.”

Izstrādājot Compensa KASKO, tika ņemta vērā VIG ekspertu pieredze jaunu produktu izveidē un pielāgota specifiskajām Latvijas iedzīvotāju vajadzībām. Latvijas autobraucējiem aktuāli ir ne tikai transportlīdzekļa un tā detaļu nozagšanas riski, bet arī salonā atstāto mantu drošība. Tāpat īpaši sāpīga Latvijas auto ceļu problēma ir bedres un hidrotrieciens – lietus ūdeņu izraisīto peļķu radītie bojājumi transportlīdzekļa motoram.

Compensa KASKO ietver visu risku apdrošināšanu – transportlīdzekļa sasišanu, apzagšanu, nozagšanu, uguns un ūdens radītos bojājumus, transportlīdzekļu reģistrācijas numura zīmju zādzību, sporta inventāra, bērnu sēdeklīša vai datora izzagšanu no transportlīdzekļa salona, kā arī dzīvnieku radītos bojājumus. Turklāt tie Compensa KASKO pamata polisē ir iekļauti bez papildus maksas atšķirībā no citiem Latvijas tirgū pieejamajiem apdrošināšanas produktiem. Compensa lielākā vērtība ir klienti, tāpēc viņiem tiek piedāvāti individuāli risinājumi, nodrošinot viegli saprotamu un pārskatāmu apdrošināšanas procesu un noteikumus.

Compensa Latvijas apdrošināšanas tirgū ienāca 2012. gadā, veiksmīgi uzsākot darbību juridisku personu apdrošināšanas jomā. Compensa šogad piedāvās arī izdevīgus risinājumus privātpersonu īpašumu un ceļojumu apdrošināšanā.

Kategorija: Bizness
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply