63% Latvijas biroja darbinieku ikdienā strādā ārpus biroja

63% aptaujāto Latvijas iedzīvotāju, kas strādā biroja darbu, atzīst, ka ikdienā izmanto iespēju strādāt ārpus biroja, liecina tirdzniecības centra „Mols” veiktās aptaujas* rezultāti. 41% respondentu atzīst, ka tā gan ir neregulāra prakse, savukārt 8% attālināti no biroja strādā ikdienā, 11% to dara, tiekoties ar sadarbības partneriem, savukārt 3% atzīst, ka viņiem nemaz nav biroja telpu, jo ir pieejamas plašas iespējas strādāt no dažādām vietām.

Izvēli strādāt ārpus biroja nosaka ģimenes apstākļi vai nodarbošanās specifika
Ģimenes apstākļi (53%), darba specifika (18%) un biežas biznesa tikšanās (14%) ir galvenie respondentu minētie iemesli par labu darbam ārpus biroja. Tieši Rīgā un Pierīgā šādu darbinieku īpatsvars ir vislielākais – 65% nosauktā reģiona iedzīvotāju atzīst, ka praktizē šādu ikdienas darba formu. Šo tendenci pamanījis arī t/c „Mols”, kurš pateicoties ērtajai piekļuvei ar auto, ikdienā savās telpās redz lielu darbīgu biznesa cilvēku un darījuma tikšanos īpatsvaru.

„Citu Rīgas t/c vidū mēs tik tiešām izceļamies ar lielo vīriešu apmeklētāju skaitu, sākām arī manīt, ka daudzi no tiem mūsu telpas izmanto tieši darbam. Veicām interneta pētījumu un guvām apstiprinājumu šīm tendencēm. Top jauns projekts, t/c atvēlēsim īpašu vietu visiem tiem, kas ikdienā strādā ārpus biroja, turklāt nevēlas arī palaist garām lielās pasaules sporta un izklaides norises,” par ieceri stāsta t/c „Mols” vadītāja Liene Apine.

Pirmo reizi Latvijā tiks atklāta īpaša vieta vīriešu labsajūtai tirdzniecības centrā
Turpmāk šīs īpaši izveidotās tikšanās vietas darbības pamatā būs biznesa cilvēku labsajūta ikdienā, kā arī sporta un auto fanu intereses vakara stundās, brīvdienās un lielo pasaules sporta notikumu laikā. Apmeklētājiem būs pieejams bezmaksas WiFi un drukas iespējas, informācija par biznesa pusdienu piedāvājumiem, jaunākie preses izdevumi, TV translācijas uz lielā ekrāna u.tml.

Jaunā kvalitātē, atklājot šo tikšanās un atpūtas vietu, pasniedzam dāvanu vīriešiem neoficiālajā vīriešu dienā – tirdzniecības centrs „Mols” sestdien 23. februārī aicina visus un jo īpaši basketbola fanus uz kopīgu „Aldaris LBL Zvaigžņu spēles” tiešraides vērošanu. Kā īpašs pārsteigums vīriešiem, basketbola spēles starplaikos un reklāmas pauzēs dzīvajā uzstāsies īstas karsējmeitenes. Pasākumu vadīs sporta žurnālists Andris Rupais. Vīriešiem būs iespēja veikt savas ķermeņa masas mērījumus, saņemot profesionālas konsultācijas no bodibildinga ekspertiem, kā arī nofotografēties ar karsējmeitenēm īpašā foto stūrītī, un iegūt dažādas pārsteiguma veltes par godu vīriešu dienai.

*Aptauja tika veikta ar interneta starpniecību, visā Latvijā aptaujājot 775 iedzīvotājus vecumā no 18 – 64 gadiem, 2013.gada februārī.

Kategorija: Tirdzniecība
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply