Aptauja liecina, ka Latvijas iedzīvotājām patīk sievišķīga dizaina tālruņi un viņas nereti pārbauda mīļotā vai bērna tālruņa saturu

Ik gadu, gaidot pavasara atnākšanu, Samsung ļauj uzplaukt sievišķībai, ietērpjot savu populārāko un aktuālāko viedtālruņu modeļus īpaši sievietēm radītā dizainā. Šogad Samsung La Fleur kolekcijā iekļauti četri praktiski un sievišķīgi viedtālruņu modeļi: GALAXY S III, GALAXY S III mini, GALAXY Ace 2 un GALAXY S Duos. Lai noskaidrotu, kādiem tālruņiem Latvijas dāmas dod priekšroku un kādus noslēpumus glabā viņu mobilie tālruņi, Samsung veica īpašu aptauju.

Kā liecina rezultāti, puse jeb 50% aptaujāto Latvijas iedzīvotāju „dievojas”, ka viņu viedtālruņos nekas kompromitējošs vai slepens netiek glabāts. Tiesa, 14,7% dāmu atzīst, ka tālrunī saglabātas internetbankas paroles, bet gandrīz tikpat (14,3%) saglabājušas saraksti ar mīļākajiem. 7,5% aptaujāto teic, ka tālrunī slēpj izaicinošas viņu pašu vai mīļoto cilvēku fotogrāfijas, bet 5,9% respondentu nespēj vai nevēlas izdzēst fotogrāfijas no iepriekšējām attiecībām.

Taujātas, vai kādreiz mēdz ieskatīties svešos tālruņos, 36,9% aptaujāto atzīst, ka ik pa laikam kontrolē savu mīļoto vīriešu gaitas, slepus pārbaudot viņu tālruņu saturu. Savukārt 21,3% sieviešu biežāk ieskatās bērnu tālruņos.

Lai arī kopumā Latvijas iedzīvotājas ir visai racionālas un, izvēloties jaunu viedtālruni, vislielāko uzmanību pievērš tieši tālruņa tehniskajiem parametriem (39,9%), salīdzinājumā ar kaimiņzemju – Lietuvas un Igaunijas – sievietēm mūsu dāmas lielāku uzmanību pievērš viedtālruņa dizainam, dodot priekšroku vizuāli pievilcīgiem tālruņiem (16,3% sieviešu Latvijā, salīdzinot ar 12,8% Lietuvā un 12% Igaunijā), kas palīdz akcentēt sievišķību.

Šogad Samsung piedāvā ikvienai La Fleur kolekcijas tālruņa pircējai piedalīties izlozē, kuras uzvarētājas kļūs par La Fleur viedtālruņu reklāmas sejām Latvijā, balvā iegūstot ekskluzīvu fotosesiju pie populārā modes fotogrāfa Gata Rozenfelda. Dalībai izlozē jāreģistrējas līdz 18. februārim Samsung Latvija oficiālajā Facebook lapā. Plašāka informācija:
https://www.facebook.com/samsunglv/app_331822690256803?app_data.

Samsung La Fleur GALAXY S III – paveiks visu, ko vēlies

Samsung_LaFleur_GALAXY_Ace2Samsung_LaFleur_GALAXY_SIII_balts2Samsung_LaFleur_GALAXY_SIII_sarkansNeskaitāmi tehnoloģiju eksperti atzinuši GALAXY S III par labāko viedtālruni pasaulē, un tagad to iespējams iegādāties arī sievišķīgā noformējumā. Jaudīgais viedtālrunis nekavējoties paveiks visu, ko Tu vēlies, – tā lielais ekrāns nodrošina izcilu attēla kvalitāti, ērtu un pārskatāmu e-pastu rakstīšanu un sērfošanu internetā. Ar GALAXY S III Tu vari uzņemt augstas kvalitātes fotoattēlus pat vājā apgaismojumā un acumirklī dalīties ar tiem savos iecienītākajos sociālajos tīklos. Savukārt Dual View funkcija padarīs ikdienu vienkāršāku, jo ar tās palīdzību iespējams ērti aplūkot divas aplikācijas vienlaikus, sadalot ekrānu divās daļās.

Samsung La Fleur GALAXY S III mini – ar sievišķīgu intuīciju

Samsung_LaFleur_GALAXY_SIII_miniGALAXY S III „mazā māsa” ērti ieguļ plaukstā un ir neuzkrītošs, bet izsmalcināts aksesuārs. Tālrunim ir spilgts, dzīvīgu krāsu piesātināts ekrāns, kā arī kamera ar LED zibspuldzi, kas uzņem kvalitatīvas un skaistas fotogrāfijas. Kompaktais tālrunis gluži tāpat kā sieviete jūt, kad uz to skatās, tāpēc nekad neizslēgs ekrāna apgaismojumu, kamēr vien būsi pievērsusi tam savu uzmanību.

 

Samsung La Fleur GALAXY Ace 2 – sabiedrotais kā darbā, tā izklaidē

Samsung_LaFleur_GALAXY_Ace2GALAXY Ace 2 ir lielisks funkcionalitātes un dizaina apvienojums, jo, pateicoties eleganti askētiskajam noformējumam, akcentēs Tavu individuālo stilu. Viedtālruņa 3,8 collu lielais ekrāns ir piemērots dažādu aplikāciju, kā arī sociālo tīklu lietošanai. Turklāt viedtālrunis būs kā uzticams palīgs darba gaitās, tā sabiedrotais izklaidēs, jo tālruņa divkodolu procesors ļauj ikvienu darbību veikt bez mazākās aizkavēšanās.

Samsung La Fleur GALAXY S Duos – divas SIM kartes vienā tālrunī

Samsung_LaFleur_GALAXY_SDuosElegantais GALAXY S Duos ar lielo, skaisto 4 collu ekrānu ir īpaši piemērots dinamiskam dzīvesveidam, kurā veiksmīga karjera iet roku rokā ar saziņu plašā draugu lokā un rūpēm par ģimeni. Pateicoties iespējai izmantot divas SIM kartes vienā tālrunī, GALAXY S Duos viedtālrunī var saņemt gan darba, gan privātos zvanus, nenēsājot līdzi divus tālruņus. Savukārt taupīgās novērtēs iespēju kombinēt labākos operatoru piedāvājumus, izmantojot divus dažādus pieslēgumus – datu pārraidei un sarunām.

Aplikācijas mūsdienīgai sievietei

Par eleganto tālruņu aizraujošo un sievišķīgo saturu parūpējies Samsung Apps aplikāciju veikals. Lai ērti sazinātos ar draugiem un draudzenēm, iesakām aplikāciju ChatON. Simtiem viegli un ātri pagatavojamu ēdienu recepšu atrodamas Recipe Genie aplikācijā. Sekot līdzi savam uzturam un patērētajām kalorijām iespējams ar Diet & Calories Tracker palīdzību, bet Lovecalc pat ļaus Tev aprēķināt saderības koeficientu ar Tavu otro pusīti.

*Samsung La Fleur aptauju februāra sākumā Latvijā, Lietuvā un Igaunijā veica pētījumu aģentūra „Compass”, internetā aptaujājot 1500 sieviešu – viedtālruņu lietotāju vecumā no 18 līdz 40 gadiem.

Kategorija: TECH
output_mge5zc

4 Responses to “Aptauja liecina, ka Latvijas iedzīvotājām patīk sievišķīga dizaina tālruņi un viņas nereti pārbauda mīļotā vai bērna tālruņa saturu”

 1. februāris 15, 2013 at 10:38 pm #

  Budžeta mēsli. Ace 2 ir funkcionāls? haha

  • 15min.lv redakcija
   februāris 18, 2013 at 8:55 pm #

   Dāmām bieži vien nav vajadzīgs 4. kodolu procesors un 1GB RAM, jaudīgu aplikāciju trenkāšana jau tomēr vairāk patīk stiprajam dzimumam.

 2. Egils
  februāris 16, 2013 at 9:43 am #

  pag.pag , te kaut kāda putra Jums sanākusi …
  Lai arī kopumā Latvijas iedzīvotājas ir visai racionālas un, izvēloties jaunu viedtālruni, vislielāko uzmanību pievērš tieši tālruņa tehniskajiem parametriem (39,9%), salīdzinājumā ar kaimiņzemju – Lietuvas un Igaunijas – sievietēm mūsu dāmas lielāku uzmanību pievērš viedtālruņa dizainam, dodot priekšroku vizuāli pievilcīgiem tālruņiem (16,3% sieviešu Latvijā, salīdzinot ar 12,8% Lietuvā un 12% Igaunijā), kas palīdz akcentēt sievišķību.
  tad kā te ir – Latvijas iedzīvotājas ir visai racionālas un izvēlas pēc tehniskajiem datiem un vai mūsu dāmas lielāku uzmanību pievērš viedtālruņa dizainam ?

  • 15min.lv redakcija
   februāris 18, 2013 at 8:53 pm #

   Vairumā gadījumu jaunu viedtalruni izvēlas pēc tehniskajiem parametriem, bet dāmas Latvijā interesē ne tikai tehniskie parametri, bet arī tālruņa dizains – 16,3% (lt-12,8%, ee-12%)

Leave a Reply