Aija Andrejeva un 600 Latvijas iedzīvotāju palīdz bērniem dziedot

Maxima_palidziziedot-19Labdarības projekta „Dāvā bērniem prieku” ietvaros, kuru organizē kompānija „Procter&Gamble” sadarbībā ar labdarības organizāciju Ziedot.lv, pie klausītājiem nonākusi īpaša labdarības himna „Pienāc tuvāk”. Tās tekstu un mūziku ir sarakstījis mūziķis Jānis Holšteins – Upmanis, galvenā himnas soliste ir Aija Andrejeva, savukārt piedziedājumu veido lielveikalu tīkla „Maxima” klientu koris – 600 Latvijas iedzīvotāju no visas Latvijas. Ierakstītā labdarības himna ir nodota Ziedot.lv rīcībā, un turpmāk visi ienākumi no himnas atskaņošanas tiks novirzīti bērnu rehabilitācijai – delfīnterapijas kursiem.

Labdarības himna ir īpaša ne tikai ar to, ka tās veidošanā piedalījās talantīgie pašmāju mūziķi – Jānis Holšteins – Upmanis un akcijas „Dāvā bērniem prieku” patronese Aija Andrejeva, bet arī ar to, ka tika iesaistīti vairāki simti Latvijas iedzīvotāju. Himnas piedziedājumā dzirdamo balsu īpašnieki ir atsaucīgie „Maxima” klienti – „Paldies” karšu īpašnieki. Lielveikala lojalitātes karte kalpoja kā ieejas atslēga, lai atvērtu mobilās ierakstu studijas durvis un iedziedātu labdarības himnu, kas patlaban jau ir dzirdama vairākās radio stacijās.

„Mēs visi dzīvojam savdabīgā laikmetā. Laikā, kad šķiet, ka tieši vienpatībā ir spēks. Tomēr es tam atsakos ticēt – domāju, ka cilvēks bez sabiedrības sev apkārt nespēj pastāvēt. Un mūsu kā sabiedrības pienākums ir palīdzēt cilvēkam – cilvēkam, kas mīt katrā no mums. Un, tikai uzklausot un patiesi sadzirdot vienam otru, mēs turpināsim virzību. Pretējā gadījumā mēs vēl ilgi varam mīņāties uz vietas – katrs savā sociālo tīklu profilā,” uzskata dziesmas autors Jānis Holšteins – Upmanis.

Savukārt himnas soliste Aija Andrejeva atklāj: „Mums ir jāsniedz palīdzība cilvēkiem, kuriem tas ir vajadzīgs visvairāk. Bija patiess prieks piedalīties un piedzīvot tik unikālu projektu, kurā iesaistīta visa tauta. Es ļoti priecājos, ka, pateicoties šai fantastiskajai idejai, 10 bērniem būs iespēja iziet delfīnterapijas kursus. Dalība šajā projektā man sniedza lielu gandarījumu, īpaši tādēļ, ka Jānim izdevās uzrakstīt īsto dziesmu, kuru man bija tas gods iedziedāt kopā ar tautu! Došana ir visa pamatā, jādod, kamēr vien mēs varam dot!”

Mobilā ierakstu studija viesojās lielveikalos „Maxima” ne tikai Rīgā, bet arī Latvijas reģionos. Kopumā „Maxima” apmeklētāju virtuālo kori izveidojuši 250 iedzīvotāju no Rīgas, 45 – no Daugavpils, 147 – no Liepājas un 158 Jelgavas iedzīvotāji.

„Diemžēl finansiālu grūtību dēļ ne vienmēr tuviniekiem ir iespēja palīdzēt bērnam ar īpašām vajadzībām, tādēļ nereti tiek lūgta palīdzība no līdzcilvēkiem. Ja kādu labu lietu dara kopā, tad rezultātu var sasniegt ātrāk un efektīvāk, tādēļ pirmssvētku laikā aicinājām visus „Maxima” klientus iesaistīties šajā labdarības projektā. Mums ir liels gandarījums, ka tik daudz cilvēku nenobijās, nesakautrējās un nāca dziedāt, lai palīdzētu citiem,” stāsta „Maxima Latvija” preses sekretārs Ivars Andiņš.

Akcijas ietvaros ikviens Latvijas iedzīvotājs varēja palīdzēt, ne tikai piedaloties himnas tapšanā, bet arī iegādājoties kādu no 15 „Procter&Gamble” akcijas precēm. „Akcijas „Dāvā bērniem prieku” mērķis ir atbalstīt labdarības organizācijas Ziedot.lv labdarības programmu „Mazajām sirsniņām”. Šajā programmā Ziedot.lv palīdz bērniem ar īpašām vajadzībām, nodrošinot ārstniecību un rehabilitāciju, kura neietilpst valsts apmaksātajos pakalpojumos. Šoreiz akcijas rezultātā Ziedot.lv saņems 18 710 latu, kas dos iespēju 10 bērniem iziet delfīnterapijas kursus. Tāpēc sakām lielu paldies visiem Latvijas iedzīvotājiem, kuri nepalika vienaldzīgi un piedalījās akcijā,” saka Gundega Laugale, „Procter&Gamble” klientu mārketinga vadītāja.

Jau trešo gadu „Procter&Gamble” sadarbībā ar Ziedot.lv organizētā akcija „Dāvā bērniem prieku!” notika no 2012.gada 1. oktobra līdz 24. decembrim. Kopumā triju gadu laikā akcija ir palīdzējusi 31 bērnam saņemt ārstniecības un rehabilitācijas kursus. Kopš labdarības akcijas „Dāvā bērniem prieku” pirmsākumiem kopējā labdarības programmai novirzīto līdzekļu summa ir 67 000 latu.

Kategorija: Sabiedrība
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply