Rimi radījis jaunu privātās preču zīmes zīmolu Selection by Rimi

Selection_line_by_Rimi_produktu_linijaIedvesmojot gardām maltītēm un rūpējoties par pircēju garšas baudījumu, Rimi radījis jaunu privātās preču zīmes zīmolu Selection by Rimi. Jaunā zīmola Selection by Rimi sortimentā pieejamas gardās itāļu un spāņu gaļas delikateses, tradicionālās mērces pastai, olīvas, jūras veltes, klasisks itāļu saldējums un citi gardumi, kas patīkami pārsteigs ikvienu.

„Esam gandarīti, ka pircēji arvien vairāk novērtē Rimi zīmola produktu priekšrocības – augsto kvalitāti par izdevīgāko cenu, kas ir līdz pat 20% zemāka kā citiem līdzvērtīgiem produktiem. Mēs rūpīgi strādājam, lai pircējiem būtu iespēja iegādāties pēc iespējas plašāku produktu klāstu. Tāpēc jo īpaši lepojamies ar jauno privātās preču zīmes produkciju Selection by Rimi, kas ikvienu iepriecinās ar izcilu garšas buķeti un noteikti iedvesmos gardām maltītēm ne tikai svētkos, bet arī ikdienā,” stāsta Karīna Jermušs, Rimi mārketinga un sabiedrisko attiecību vadītāja.

Jaunās līnijas – Selection by Rimi – produktu ražošana ir uzticēta rūpīgā atlases procesā izvēlētiem, pieredzes bagātiem ražotājiem no visas pasaules, ļaujot Latvijas iedzīvotājiem nobaudīt šo valstu izcilākās delikateses, gatavotas pēc vislabākajām receptēm.

“Ikviena no produkta ražošanā izmantotajām izejvielām atbilst visaugstākajiem kvalitātes standartiem. Augļi un dārzeņi Selection by Rimi produktu ražošanai tiek ievākti to dabiskajās augšanas vietās ražas sezonas vidū, kad tie ir gardākie, aromātiskākie un vitamīniem bagātākie. Savukārt produktu ražošanā izmantotās receptes tiek īpaši izstrādātas un pilnveidotas pat vairāku gadu garumā, ļaujot iepazīt autentiskas Itālijas, Spānijas un citu valstu ēdienu garšas un kulinārijas noslēpumus,” stāsta Ivonna Zirdziņa, Rimi Baltic kvalitātes departamenta vadītāja.

Rimi privātās preču zīmes produkti Latvijā tika ieviesti 2001. gadā, piesaistot kvalitatīvus un atzītus ražotājus gan no Latvijas, gan Eiropas, kā arī citām vietām pasaulē. Ikviens sadarbības partneris tiek izvēlēts, vadoties pēc visaugstākajām prasībām un ciešā sadarbībā ar Rimi privātās preču zīmes kvalitātes departamentu.

Kategorija: Tirdzniecība
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply