Mīlestības dienu AS „Latvijas valsts meži” atklāj ar pārtikas ziedojumu kasti

Ielugums_13022013Vai mīlestība tiešām iet caur vēderu? Šādu iespēju jau Valentīndienas priekšvakarā, 13. februārī, pārbaudīja AS „Latvijas valsts meži” darbinieki kā pirmie, kas piedalās ceļojošās pārtikas ziedojumu kastes piepildīšanā, grūtībās nonākušo ģimeņu atbalstam.

Ceļojošā pārtikas ziedojumu kasti, kas tapusi projekta „Paēdušai Latvijai” atbalstam, pēc Valentīna dienas ir paredzēts izvietot arī citos uzņēmumos un iestādēs, kur 2 nedēļu garumā ikviens tās darbinieks varēs kastē ievietot pašu sarūpētus pārtikas produktus. Palīdzība galvenokārt nepieciešama ģimenēm ar bērniem ar zemiem ienākumiem, kurām nav piešķirts trūcīgās vai maznodrošinātās statuss, līdz ar to šīs ģimenes nevar saņemt atbalstu no pašvaldības vai valsts, tajā skaitā, Eiropas Komisijas pārtikas pakas.

„Jau vairākus gadus „Latvijas valsts meži” atbalsta projektu „Paēdušai Latvijai” un esam lepni, ka tieši mūsu uzņēmuma darbiniekiem ir iespēja uzsākt vēl vienu jaunu iniciatīvu, kas var Latvijā vairot labestību un pārticību. Meža nozare bija viena no pirmajām, kurai izdevās izkļūt no ekonomiskās krīzes, tāpēc arī mums ir īpašs gods šajā gadījumā būt pirmajiem, kas citiem sniedz roku krīzes situācijās,” saka Roberts Strīpnieks, AS „Latvijas valsts meži” valdes priekšsēdētājs.

„Ikdienas steiga bieži vien apslāpē mūsos vēlmi palīdzēt grūtībās nonākušajiem. Ceļojošā pārtikas ziedojumu kaste centīsies šo jautājumu atrisināt, sniedzot iespēju saspringtajā dienas ritmā, starp darba uzdevumiem, ziedot pārtikas produktus turpat uzņēmuma telpās. Pēc darba iepērkot sev nepieciešamo pārtiku, atliek nopirkt dažus papildu produktus un nākamajā dienā ievietot tos savā darba vietā izvietotajā pārtikas kastē.” stāsta projekta „Paēdušai Latvijai” vadītāja Agita Kraukle. „Esmu pateicīga AS „Latvijas valsts mežiem”, kuri jau kopš projekta sākuma 2009. gadā ir atbalstījuši tā ideju, un ir tikai loģiski, ka viņi ir pirmie, kuri aizsāk šāda veida ziedojumu piesaisti.”

Šogad paredzamais pārtikas paku pieprasījums varētu sasniegt 17 tūkstošus. 2012.gadā projekta ietvaros ģimenēm saziedoti vairāk nekā 18 tūkstoši latu, 5016 Glābējpakas, izdalītas vairāk nekā 80 tonnas pārtikas, kopumā sniedzot atbalstu vairāk nekā 26 tūkstošiem cilvēkiem.

Projektu iespējams atbalstīt zvanot uz labdarības tālruni 90006488 (Ls1), Ziedot.lv mājaslapā, Swedbank internetbankā vai piesakot pārtikas ziedojumu kasti savā uzņēmumā.

Sīkāk par projektu: www.paedusailatvijai.lv, vai partika@samariesi.lv, tālr. 22033700

Kategorija: Sabiedrība
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply