Samsung laiž klajā izturīgo un funkcionālo viedtālruni GALAXY Xcover 2

GALAXY Xcover 2 Product Image (6)Samsung Electronics februāra sākumā laidis klajā viedtālruni Samsung GALAXY Xcover 2. Izturīgais un funkcionālais tālrunis ir īpaši piemērots cilvēkiem, kam patīk aktīvs dzīvesveids un atpūta pie dabas.
Samsung GALAXY XCover2 Latvijā būs pieejams marta beigās, un tā aptuvenā cena veikalos būs 230 latu.

• GALAXY Xcover 2 nekaitē ne putekļi, ne smiltis, turklāt tālrunim piešķirtais IP67 sertifikāts garantē, ka tas izturēs pat 30 minūšu peldi līdz metram dziļā ūdenī. Ar šo tālruni var uzņemt fotogrāfijas zem ūdens, un īpašā drošības siksniņa šādās situācijās ļauj ērtāk noturēt tālruni rokās. Pateicoties ļoti izturīgajam tālruņa korpusam un baterijas vāciņa aizslēgam, tālrunis ir arī triecienizturīgs.

• Viedtālrunī jau sākotnēji ir lejupielādētas Google kartes, kā arī uzlabota GPS + GLONASS sistēma, kas par 20% paātrina atrašanās vietas noteikšanas laiku un precizitāti. Līdzās kamerai iebūvēta LED diode, kas izmantojama kā kameras zibspuldze vai lukturītis. Viedtālruņa baterijas darbības laiks gaidīšanas režīmā ir līdz pat 570 stundām (1700 mAh).

• Tālrunī iekļautā Cardio Trainer Pro treniņu aplikācija piedāvā izstrādāt lietotājam personīgi pielāgotu treniņu programmu, fiksējot pieveikto maršrutu, ātrumu, kā arī sasniegtos rezultātus un to progresu.

• Ierīces lielais un košais 4 collu (100,8 mm) ekrāns ar WVGA izšķirtspēju nodrošina lielisku attēla detalizāciju. 5 megapikseļu galvenā un VGA izšķirtspējas priekšējā kamera ļauj iemūžināt kvalitatīvas fotogrāfijas. Bluetooth 4.0 tehnoloģija ar mazāku enerģijas patēriņu ļauj bezvadu režīmā savienoties ar pat 50 metru attālumā esošām ierīcēm, savukārt 1 GHz divkodolu procesors nodrošina ātru un nevainojamu GALAXY Xcover 2 vairākuzdevumu režīma darbību.

• Samsung GALAXY Xcover 2 darbojas uz Android 4.1 (Jelly Bean) operētājsistēmas bāzes. Viedtālrunim ir arī virkne inovatīvu funkciju un pakalpojumu efektīvākai un parocīgākai ikdienas lietošanai. Piemēram, Intuitīvā Motion UI lietotājsaskarne ļauj atjaunot aplikāciju statusu, viegli papurinot tālruni, bet klusuma režīmu var aktivizēt, pagriežot tālruni ar ekrānu uz leju. Par datu sinhronizāciju un dublēšanu rūpējas S-Cloud funkcija, savukārt S Voice ļauj tālruni vadīt ar balss palīdzību. Best Shot funkcija automātiski piedāvā labāko kadru no uzņemto fotogrāfiju sērijas, bet Smart Stay tehnoloģija nosaka, vai lietotājs skatās tālruņa ekrānā, atbilstoši noregulējot ekrāna apgaismojumu. Pieejamas arī visas Samsung Hubs piedāvātās iespējas – Readers Hub, Video Hub, Game Hub un Music Hub, – kuras nodrošina ērtu piekļuvi plašam izklaides satura klāstam.

Samsung GALAXY Xcover 2 tehniskā specifikācija

 

Tīkla standartu atbalsts

 HSPA 14,4/5,76    900/2100EDGE/GPRS      850/900/1800/1900

Procesors

 1 GHz divkodolu procesors

Ekrāns

 100,8 mm (4,0”) TFT ekrāns ar WVGA (480 x 800) izšķirtspēju

Operētājsistēma

Android 4.1 (Jelly Bean)

Kamera

Galvenā (aizmugurē): 5 megapikseļu kamera ar auto fokusu un LED zibspuldziSekundārā (priekšā): VGA izšķirtspējas kameraAtsevišķs kameras taustiņš

Video

H.264, MPEG‐4, H.263, VC‐1, Divx/Xvid, Sorenson Spark, WMV7, WMV8Ieraksts / atskaņošana : 720p

Audio

MP3, OGG, AAC, AAC+, eAAC+, AMR‐NB, WMA, FLAC, WAV, MID, IMY, AC3Mūzikas atskaņotājs ar SoundAlive tehnoloģiju3,5 mm austiņu pieslēgvieta

Satura funkcijas un pakalpojumi

Samsung Apps
Samsung Kies / Samsung Kies Air
Samsung TouchWiz
Samsung Hub- Game Hub- Readers Hub* / Music Hub* / Video Hub*
Samsung ChatOn mobilās komunikācijas pakalpojums
Samsung AllShare Play
Motion UI, Smart Stay, Best Shot, S Voice, S Cloud, Cardio Trainer Pro*
Google Search, Google Maps, Gmail, Google Latitude
Google Play Store, Google Play Books, Google Play Movies
Google Plus, YouTube, Google Talk,
Google Places, Google Navigation, Google Downloads

Izturības funkcijas

IP67 izturības kategorija
Baterijas vāciņa aizslēgs, Drošības siksniņa

GPS

A-GPSGlonass

Savienojumi

Bluetooth® v 4.0USB 2.0WiFi 802.11 b/g/n

Wi-Fi Direct

Sensori

Akselerometrs, Digitālais kompass, Tuvuma sensors

Atmiņa

4 GB iebūvētā atmiņa + 1 GB (RAM)microSD (līdz 32 GB)

Izmēri

130,5 x 67,7 x 12 mm, 148,5 g

Baterija

Standarta baterija, Li-ion 1700 mAh

* Samsung Hubs, Google pakalpojumu un Cardio Trainer Pro aplikācijas pieejamība dažādos reģionos var atšķirties.

* Visa šajā dokumentā aprakstītā funkcionalitāte, funkcijas, tehniskās specifikācijas un cita veida produkta informācija, kas attiecas uz (un ne tikai uz) produkta priekšrocībām, dizainu, cenu, sastāvdaļām, veiktspēju, pieejamību un produkta iespējām, var tikt izmainīta bez iepriekšēja paziņojuma un saistībām.
* Android, Google, Android Beam, Google Search, Google Maps, Gmail, Google Latitude, Google Play Store, Google Play Books, Google Play Movies, Google Plus, YouTube, Google Talk, Google Places, Google Navigation un Google Downloads ir reģistrētas un Google korporācijai pied

erošas preču zīmes.

GALAXY Xcover 2 Product Image (5)

GALAXY Xcover 2 Product Image (4)

GALAXY Xcover 2 Product Image (3)

GALAXY Xcover 2 Product Image (2)

GALAXY Xcover 2 Product Image (1)

Kategorija: TECH
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply