Latvijā pieejams jaunākais Mercedes-Benz kravas automobilis Antos

Antos_Mercedes-Benz 2Domenikss, Daimler Mercedes-Benz ģenerālpārstāvis Latvijā iepazīstina ar jauno kravas automobiļa modeli Antos. Mercedes-Benz Antos ir kravas auto, kas paredzēts transporta pārvadāšanai tuvās un vidējās distancēs.

„Jaunais Antos unikāls ar to, ka sevī apvieno divu automobiļu klases – vidējo un smago kravu distribūciju, tādējādi aizstājot iepriekšējos Axor un Actros modeļus. Jaunā automobiļa platforma ļauj izveidot kravas automobili gan lielgabarīta vieglu kravu pārvadāšanai ar maksimālu ietilpību, gan smagām un maza izmēra kravām, kur ļoti būtiska ir liela kravnesība”, atzīst Aivis Zapereckis, SIA Domenikss kravas automobiļu tirdzniecības un mārketinga vadītājs, piebilstos, ka „lai nodrošinātu plašo izmantošanas diapazonu un katram klientam piemeklētu optimālāko risinājumu, Antos tiek aprīkots ar jaunajiem Euro VI dzinējiem ar trīs tilpumiem – 7,7 l, 10,7 l un12,7 litri, kas kopumā nodrošina 13 dažādas jaudas pakāpes amplitūdā no 238 līdz 510 zirgspēkiem”.

Jaunais modelis sevī ietver vieglā komerctransporta manevrēšanas spējas savienojumā ar smagā automobiļa ietilpību – izcila kombinācija lielu kravu pārvadāšanai tuvās un vidējās distancēs. Līdz ar Mercedes-Benz Antos uzņēmumi savā īpašumā iegūst ne tikai augstas klases “darba zirgu”, bet arī nodrošinās rūpes par auto vadītāju un vestās kravas drošību. Bezkompromisa drošības sistēmu ieviešana ir jaunā globālā Mercedes-Benz tendence. Antos pieejamas visas drošības sistēmas, ar kurām ir aprīkots tā lielais brālis Actros.

Mercedes-Benz Antos aprīkots ar augstākās klases tehnisko un drošības aprīkojumu, kas ietērpts dinamiskā un progresīvā dizainā. Drošības sistēmas ietver ne tikai jau ierastās ABS un EBS sistēmas, bet arī efektīvas disku bremzes un stabilitātes kontroles nodrošinājumu. Jaunā modeļa šasija, dzinējs, bremzēšanas sistēma un vadāmība strādā absolūtā harmonijā, nodrošinot vieglu un precīzu vadāmību. Automobilis ir ne tikai ietilpīgs, bet arī sniedz nepārspējumu braukšanas pieredzi augsta komforta apstākļos.

Efektīvie Euro VI dīzeļa dzinēji, kuri pieejami plašā spektrā no 238 līdz pat 510 zirgspēkiem, ir sevišķi ekonomiski un ļauj uzņēmumiem ietaupīt uz ekspluatācijas izmaksām. Arī kravas automobiļa dizains – kabīnes plūdlīnijas formas, vējstikls un izmantotie materiāli paaugstina transporta līdzekļa aerodinamiku, kas nodrošina vēl mazāku degvielas patēriņu.

Jaunais modelis īpaši piemērots kravas pārvadāšanai īsās distancēs. Auto konstruēts darbam pilsētā – tas ir paredzēts preču piegādei intensīvos maršrutos, kur nepieciešamas regulāras pieturas pēc īsām nobrauktām distancēm. Transporta līdzekļa kravas telpa ir veidota maksimāli ietilpīga šāda izmēra automobilim. Antos ir pieejama divās versijās – Loader un Volumer. Loader versija īpaši izceļas ar lielo celtspēju. Tas ir viens no vieglākajiem auto savā klasē, taču tajā pašā laikā nodrošinot augstu kravnesību. Savukārt Volumer izceļas ar trīs metrus augsto kravas telpu, kas ļauj pārvadāt izmēros apjomīgas kravas.

Kategorija: Transports
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply