LHV banka otro gadu pēc kārtas atzīta par labāko biržu biedru Baltijas valstīs

Aizvadītajā nedēļā biržu grupas „NASDAQ OMX Baltic” projekta „BalticMarketAwards” ietvaros LHV banka otro gadu pēc kārtas saņēma galveno balvu kategorijā „Labākais biržu biedrs Baltijas valstīs”.

Kā saka LHV bankas valdes priekšsēdētājs Erki Kilu: „Šodien katrs sestais darījums Baltijas biržās notiek ar LHV bankas starpniecību. Salīdzinājumā ar citām bankām, mēs vairāk orientējamies uz ieguldījumu pakalpojumiem un viens no mūsu mērķiem ir palīdzēt attīstīt vietējos finanšu tirgus. Tikt atzītiem par labāko biržu biedru Baltijas valstīs otro gadu pēc kārtas noteikti iedvesmos mūs turpināt strādāt pie šī mērķa sasniegšanas.”

Savukārt LHV bankas pārstāvniecības vadītājs Latvijā Māris Rambaks piebilst: „Šogad aprit 10 gadi kopš strādājam Latvijā. Tāpēc saņemt šo balvu atkārtoti tieši šogad ir īpaši zīmīgi. Tā noteikti palīdzēs neapstāties pie sasniegtā un turpināt iesākto darbu.”

„TheBalticMarketAwards” balvas Baltijas biržas pasniedz kopš 2006. gada. Projekta mērķis ir veicināt investoru attiecību uzlabošanos un kapitāla tirgu attīstību Baltijas valstīs.

LHV banka ir Igaunijas banka ar pārstāvniecībām Latvijā, Lietuvā un Somijā, kas saviem klientiem piedāvā plašu ieguldījumu un vērtspapīru brokera pakalpojumu klāstu. Mūsu bankā strādā vairāk kā 170 darbinieku un mūsu pakalpojumus izmanto vairāk kā 50 000 klientu.

Kategorija: Finanses
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply