BalticMiles uzsāk sadarbību ar Hilton HHonors

Daudzpartneru lojalitātes programma BalticMiles ir uzsākusi sadarbību ar Hilton HHonors, 10 dažādo viesnīcu zīmolu lojalitātes programmu Hilton Worldwide. Tagad BalticMiles dalībnieki var nopelnīt vienu BalticMiles punktu un 10 HHonors punktus par katru Hilton Worldwide viesnīcu ķēdes 3900 viesnīcās iztērēto ASV dolāru. Turklāt Hilton HHonors dalībnieki savus HHonors punktus var iemainīt pret BalticMiles punktiem.

Gabi Kols, BalticMiles izpilddirektors: „Esam priecīgi un lepni sadarboties ar nozīmīgu globāla mēroga spēlētāju tūrisma nozarē. Šis solis turpina stiprināt mūsu dalību pasaules tirgū, sniedzot mūsu programmas dalībniekiem iespēju nopelnīt punktus gandrīz 4000 jaunās vietās. Šī sadarbība vēlreiz skaidri atklāj daudzpartneru lojalitātes programmas spēku, jo ieguvējas ir visas iesaistītās puses.”

„Hilton HHonors un BalticMiles savstarpējā sadarbība sniegs iespēju vēl lielākam vairākumam ceļotāju Baltijas valstīs, Somijā un Krievijā, izmantot Hilton HHonors unikālās priekšrocības,” norāda Džefs Diskins (Jeff Diskin), Hilton Worldwide vecākais viceprezidents. „Mēs ceram, ka BalticMiles dalībnieki izmantos šo iespēju, lai uzzinātu vairāk par HHonors un ceļojumu laikā iegūtu dažādas piedāvātās priekšrocības, ko izbaudīt kopā ar draugiem un ģimeni.”

Kategorija: Atpūta
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply