„Preses nams Baltic” ieguvis „The Nordic Ecolabel” sertifikātu

Viens no lielākajiem un straujāk augošajiem Latvijas poligrāfijas uzņēmumiem – SIA „Preses nams Baltic’’ – ir saņēmis prestižo Skandināvijas valstu kvalitātes sertifikātu „The Nordic Ecolabel”, kas apliecina uzņēmumā ražotās produkcijas atbilstību visaugstākajiem vides un patērētāja drošuma standartiem.

Kā informēja uzņēmuma valdes loceklis Aleksandrs Smogļukovs, uzņēmumam bija ļoti svarīgi iegūt šo kvalitātes apliecinājumu, jo pēc tā uzņēmums tiek vērtēts ne tikai Skandināvijas, bet arī citās Eiropas valstīs, kas ir uzņēmuma galvenais noieta tirgus.

89% „Preses nams Baltic’’ apgrozījuma veido eksports uz dažādām Eiropas Savienības valstīm – Zviedriju, Dāniju, Lielbritāniju, Nīderlandi, Franciju, Igauniju, kā arī Krieviju.

Lai palielinātu ražošanas jaudas un turpinātu attīstīt eksportu, pagājušā gada nogalē uzņēmums iegādājās jaunākās paaudzes žurnālu rotācijas drukas iespiedmašīnu “Komori LR 438S’’.

2009.gadā dibinātais uzņēmums pamatā fokusējas uz grāmatu ražošanu cietos un mīkstos vākos, bet pēc jaunās drukas iekārtas iegādes strauji attīsta pilna servisa žurnālu drukas pakalpojumus. Šobrīd uzņēmumā strādā vairāk nekā 170 cilvēku. 2011.gadā uzņēmums strādāja ar 8,98 miljonu latu apgrozījumu un 77 920 latu peļņu.

Kategorija: Bizness
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply