Latvijā ienāk jauni alus zīmoli – SIA „PRIKE Latvija” paplašina pārstāvēto alus zīmolu klāstu

Zlatopramen_logoNo 1.februāra alkoholisko dzērienu izplatītājs SIA „PRIKE Latvija” papildinās produktu klāstu ar pasaulē labi zināmajiem „Heineken” ražotajiem zīmoliem – Amstel, Zipfer, Zlatopramen, un Newcastle Brown Ale. Latvijā līdz šim nav bijuši nopērkami tādi pasaulslaveni zīmoli kā Amstel un Newcastle Brown Ale, bet tagad tie būs pieejami arī Latvijas alus cienītāju izvēlei.

„Katram alus zīmolam ir sava vēsture un īpašas izgatavošanas receptes, bet ikviens ir piesaistījis plašu cienītāju loku, pateicoties unikālajām garšas īpašībām un kvalitātei. Mēs esam pārliecināti, ka Latvijas patērētāji pozitīvi novērtēs šos zīmolus, jo arī Latvijā ir spēcīgas alus lietošanas tradīcijas un augstas prasības pret alus kvalitāti,” stāsta SIA „ Prike Latvija” direktors Māris Rudens.
Alus darītava, kas ražo Zipfer, ir viena no modernākajām Eiropā, un 1970. gados iepazīstināja pasauli ar mūsdienās plaši zināmo sešpaku iepakojumu un 5 litru ballīšu mucām. Šim alum piemīt atsvaidzinoša un viegli uzmundrinoša garša.

Savukārt tradicionālais čehu alus Zlatopramen lepojas ar izkoptām tradīcijām un ražošanas noslēpumiem, kas tiek glabāti un nodoti no paaudzes paaudzē jau kopš 1642.gada. Tam piemīt bagātīgi piesātināta garša.

Amstel alus ir guvis plašu atpazīstamību pasaulē un tiek pārdots 75 valstīs. Tas tiek darināts Nīderlandē, bet lielu popularitāti starp patērētājiem guvis arī Grieķijā, Francijā, Ungārijā, Spānijā, Itālijā, ASV, Dienvidāfrikā un, protams, Amstel dzimtenē – Nīderlandē. Alum ir līdzsvarota garša ar vieglu apiņu rūgtumu.

Starp pasaules 20 visvairāk pārdotajiem alus zīmoliem ir Newcastle Brown Ale, kas ražots Lielbritānijā un būs pieejams arī PRIKE klientiem. Šis ir tumšais alus, tomēr ar vieglu un gaisīgu garšu.

Kategorija: Pārtika
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply