Sacensības ziemeļnieku gaumē

09. februārī, Ikšķiles novadā pulcēsies visi kamanu suņu sporta piekritēji, lai sportiska azarta vadīti kopā ar saviem suņiem trauktos sniegotajās trasēs un sacenstos par veiklākā, ātrākā un nenogurdināmākā suņa un saimnieka tandēmu “Royal Canin ziemas čempionātā 2013”, kas vienlaikus būs arī “Baltijas ziemas kauss 2013.

Līdzi just, apskatīt un iepazīties varēs gan ar filmās tik bieži redzētajiem Sibīrijas haskijiem, gan Aļaskas malamutiem, vācu aitu suņiem, Eirodogiem, Aļaskas haskijiem u.c. šādās disciplīnās:
„Dogo” Skijorings – viens suns velk slēpotāju;
„Royal Canin” 2, 4 un 6 suņu vilktas kamanas;
Minipūlings – 100m sprints, velkot nelielas ragavas

Šajās sacensībās, kas notiks atpūtas kompleskā Turbas, Tūrkalnē, Ikšķiles novadā, var piedalīties ikviens, kam patīk aktīvi pavadīt laiku kopā ar savu suni. Suņu šķirnei vai bezšķirnei nav nozīmes – galvenais ir azarts, vēlme piedalīties un gūt jaunus iespaidus. Palutiniet savus mīluļus ar iespēju izskrieties mežā pa sniega kupenām, pakomunicēt ar sugas brāļiem un iegūt labus rezultātus sacensībās!

Visiem suņiem, kas apmeklēs sacīkstes, jābūt līdzi ES mājdzīvnieka pasei (vai vakcinācijas apliecībai), un tiem jābūt vakcinētiem pret trakumsērgu.

LKSSK dibināta 2008. gada 3. martā ar mērķi veicināt un attīstīt kamanu suņu sporta darbību Latvijā. LKSSF ir Starptautiskās Kamanu suņu sporta federācijas (IFSS) biedrs un Latvijas Sporta Federāciju Padomes (LSFP) biedrs.

Skatītājiem ieeja bez maksas!

Kategorija: Sports
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply