airBaltic palielina lidojumu skaitu uz Kišiņevu un Amsterdamu

Latvijas nacionālā aviokompānija airBaltic palielina lidojumu skaitu no Rīgas uz Kišiņevu, Moldovu, Amsterdamu un Nīderlandi, tādējādi uzlabojot savus pakalpojumus pasažieriem, kuri ceļo starp galvaspilsētām un tālāk uz citām lidostām Eiropā, Tuvajos Austrumos un Krievijā/NVS.

Mihaels Grimme, airBaltic komercdirektors: “airBaltic ReShape biznesa plāna ietvaros mēs koncentrējamies uz maršrutiem, kur ir augsts pieprasījums pēc biļetēm. Šī iemesla dēļ mēs jau uz šo ziemas sezonu palielinājām lidojumu skaitu 12 maršrutos, kas savieno Rīgu ar galamērķiem Eiropā un NVS. Mēs esam gandarīti uzlabot mūsu lidojumu grafiku uz Kišiņevu un Amsterdamu.”

airBaltic palielina lidojumu skaitu maršrutā no Rīgas uz Amsterdamu no 10 uz 11 lidojumiem nedēļā, tādā veidā stiprinot sadarbību ar KLM, un piedāvājot ērtus savienojumus ar galamērķiem visā pasaulē. Maršrutā Rīga-Kišiņeva būs pieejami 3 lidojumi nedēļā līdzšinējo divu vietā.

airBaltic ir ieviesis sešus jaunus galamērķus 2013.gada vasarai – Prāga (Čehija), Hevīza pie Balatona (Ungārija), Olbija (Sardīnija, Itālija), Rijeka (Horvātija), Larnaka (Kipra) un Malta.

Kategorija: Transports
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply