Svētku laikā „BENU aptiekās” pārdots vairāk nekā tūkstoš SOS bērnu ciemata labdarības kartīšu

Pateicoties iedzīvotāju atsaucībai, svētku laikā „BENU aptieku” tīklā visā Latvijā par simbolisku samaksu – ziedojumu pārdots 1015 SOS bērnu ciematu radīto Ziemassvētku kartīšu. Visa tirdzniecības laikā iegūtā summa tiks novirzīta Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācijai, lai palīdzētu radīt bērniem drošu, ģimenisku vidi.

Visaugstākā pircēju atsaucība tāpat kā pērn arī šajos svētkos bijusi „BENU aptiekā” Salacgrīvā, kur pārdots visvairāk kartīšu. Liela atsaucība bijusi arī Rīgā dažādos tirdzniecības centros esošajās „BENU aptiekās”.

„Kartīšu stendu ik gadu novietojam labi saredzamā vietā, līdz ar to visi, kas ienāk aptiekā, to pamana. Labprāt pircējiem stāstām par šo kartīšu tirdzniecības mērķiem, kurus cilvēki arī atzinīgi novērtē. Vislielākais pieprasījums no pircēju puses bija tieši pēc bērnu zīmētajām apsveikuma kartītēm. Tomēr uzskatu, ka mūsu priekšrocība ir arī tā, ka atrodamies mazā pilsētā un vietējie iedzīvotāji un uzņēmumi ir ļoti atvērti labdarības akcijām,” kartīšu tirdzniecības panākumus komentē Salacgrīvas „BENU aptiekas” vadītāja un farmaceite Maruta Cīrule.

SOS bērnu ciematu labdarības kartītes par simbolisku samaksu – 50 un 25 santīmiem – varēja iegādāties „BENU aptieku” tīkla aptiekās visā Latvijā – Aizkrauklē, Daugavpilī, Jēkabpilī un bijušā Jēkabpils rajona teritorijā, Rēzeknē, Jelgavā, Jūrmalā, Kuldīgā, Liepājā, Limbažos, Rīgā un bijušā Rīgas rajona teritorijā, Rūjienā, Salacgrīvā, Valmierā un Ventspilī.

„BENU aptiekas” SOS bērnu ciematu labdarības kartītes aptieku tīklā pārdeva jau otro gadu pēc kārtas. Arī 2013. gadā „BENU aptiekas” turpinās jau pirms vairākiem gadiem aizsākto sadarbību ar Latvijas SOS Bērnu ciematu asociāciju, atbalstot bērnu interešu izglītības aktivitātes un projektus.

Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācija ir sociālā labdarības organizācija, kas nodrošina ilgtermiņa ģimenes modeļa aprūpi bez vecāku gādības palikušajiem bērniem un īsteno ģimeņu stiprināšanas projektus. Latvijā organizācija darbojas jau piecpadsmit gadus. Patlaban divos SOS bērnu ciematos un divās jauniešu mājās ģimenes siltumu ir raduši 150 bērni no visas Latvijas, kuri zaudējuši vecāku aprūpi.

Fiziskas un juridiskas personas vairāk par palīdzības sniegšanas veidiem un iespējām SOS bērnu ciematiem var uzzināt http://www.sosbernuciemati.lv.

Kategorija: Veselība
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply