Ir noslēgusies studentu komandu atlase dalībai Global Management Challenge

Ar uzņēmuma REM PRO atbalstu šogad sacensībās savu dalību varēja pieteikt arī studenti. Kopumā pieteicās 29 studenti, izrādot savu iniciatīvu un interesi piedalīties un izmēģināt savus spēkus biznesa vadības un stratēģijas izstrādes sacensības – Global Management Challenge.

Studentu komandu atlase notika spēles gaisotnē. Studentu komandas iejutās uzņēmumu vadības lomā, mēģinot īsā un ierobežotā laika posmā, izmantojot nelielu informāciju, pieņemt pamatotu stratēģisku lēmumu par uzņēmuma tālāko attīstību.

Uzņēmuma REM PRO personāldaļas vadītāja Inguna Plāte: ”Liels prieks par studentu atsaucību, aktivitāti un drosmi. Ir patīkami zināt, ka ir tik uzņēmīgi un darboties griboši jaunieši, kas nākotnē veidos Latvijas uzņēmējdarbības vidi”

Uzņēmumu komandas 3 līdz 5 cilvēku sastāvā savu dalību sacensībām vēl var pieteikt līdz 2013.gada 4.janvārim, reģistrējoties sacensību mājas lapā www.strategija.lv.

Uzņēmums REM PRO ir daudznozaru holdings Baltijā un Baltkrievijā, kurš darbojas arhitektūras, projektēšanas, celtniecības, nekustamā īpašuma, kabeļtelevīzijas un citās jomās.

Kategorija: Izglītība
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply