T/c „Galerija AZUR” kļūst par i/c „ATRIUM AZUR”

Iepirkšanās centrs „Galerija AZUR” ir mainījis zīmolu, tā oficiālais nosaukums turpmāk būs „ATRIUM AZUR”, sekojot „Atrium European Real Estate Limited” īpašumā esošo iepirkšanās centru zīmola maiņai visā Eiropā.

„Atrium European Real Estate Limited” ir vadošā nekustamā īpašuma tirgus kompānija, kuras galvenais darbības virziens ir iepirkšanās centru vadība, attīstība un investīcijas iepirkšanās centros Centrāleiropā un Austrumeiropā. Pēc uzņēmuma 2011. gada datiem, „Atrium” grupai pieder 155 šāda veida īpašumi ar 1,2 miljonu kvadrātmetru iznomājamo tirdzniecības platību. „Atrium” galvenokārt strādā Polijas, Čehijas, Slovākijas un Krievijas tirgū, tāpat arī Ungārijā, Rumānijā un Latvijā. Uzņēmuma akcijas ir kotētas Vīnes biržā un „Euronext” Amsterdamas biržā ar tirdzniecības kodu ATRS.

I/c “ATRIUM AZUR” vadītāja Evija van der Bēka: „„Galerija AZUR” zīmola maiņa ir tā īpašnieku, „Atrium European Real Estate Limited” stratēģisks lēmums, kas iezīmē jaunu iepirkšanās centra attīstības virzienu. Mūsu pircēji ir praktiskas ģimenes ar bērniem, tādēļ līdz ar zīmola maiņu tuvākajā laikā plānojam paplašināt i/c piedāvājumu, lai pilnveidotu ikdienai nepieciešamo preču un pakalpojumu klāstu, kā arī piedāvātu atpūtas iespējas visai ģimenei.”

“Colliers International” vadītājs Latvijā Deniss Kairāns: “Pašlaik varam apgalvot, ka grūtākais periods tirdzniecības centriem Rīgā ir aiz muguras. Izdzīvo un attīstās tas, kurš māk pielāgoties tirgus apstākļiem, pareizi atrast savu pozicionējumu, mērķauditoriju kā arī saglabāt elastību. Piesaistot bērnu preču lielveikalu „BabyCity/ToyCity” 1700 kvadrātmetru platībā, „ATRIUM AZUR” sevi pieteica kā centru ģimenēm. Turpinot attīstīt izvēlēto virzienu kā arī atverot jaunus veikalus, centram ir labas iespējas palielināt apmeklētaju skaitu 2013. gadā.”

Līdz ar iepirkšanās centra oficiālā nosaukuma maiņu, mainīta arī tā grafiskā identitāte, kā arī turpmāk plaša informācija par i/c „ATRIUM AZUR” piedāvājumu būs pieejama jaunajā mājas lapā http://www.atrium-azur.lv

Kategorija: Tirdzniecība
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply