„Vidzemes maiznīca” gada nogalē piedāvā jaunu un veselīgu produktu

DSC05192Uzkodu, kas būtu garšīga, bet tajā pašā laikā arī veselīga, sameklēt nav viegli. Uzkodas, ko daudzi uzskata par garšīgām – vai tie būtu čipsi, bulciņas vai konfektes – ne vienmēr var nosaukt par veselīgām, savukārt veselīgie našķi patīk ne visu garšas kārpiņām.

“Dažādi našķi un uzkodas, piemēram, skatoties filmu, daudziem no mums jau ir kļuvis par paradumu. Tomēr nevarētu teikt, ka par ļoti labu paradumu. Bieži vien, skatoties kaut vai to pašu filmu, nemaz nepamanām, kā divu stundu laikā noēstas jau trīs čipsu pakas vai lēnām notiesātas piecas bulciņas. Garšīgi, jā, un filmas skatīšanos tas padara omulīgāku, tomēr, vai esam aizdomājušies, ko tas nodara mūsu veselībai?” jautā “Vidzemes maiznīcas” valdes priekšsēdētāja Ligita Liepiņa – Eglīte.

Izvērtējot savu klientu vēlmes, “Vidzemes maiznīca” sākusi piedāvāt garšīgu un veselīgu uzkodu – auzu sausbaranciņas. Auzas ir viens no veselīgākajiem pārtikas produktiem pasaulē. Tas ir koncentrēts uzturvielu avots, kuru sastāvā ir magnijs, cinks, dzelzs, kālijs, B1 vitamīns, kalcijs, E vitamīns un augstas kvalitātes proteīns.

“Auzas ir ļoti veselīgs pārtikas produkts – tajā ir daudz vērtīgo uzturvielu un vitamīnu, un, atsaucoties uz mūsu klientu pieprasījumu pēc šāda veida produktiem, izlēmām uzsākt auzu sausbaranciņu ražošanu. Mūsu klienti jau tagad tās ir iecienījuši, atzīstot, ka nebija gaidījuši, ka tik gards var būt arī veselīgs,” turpina Liepiņa-Eglīte.

Kategorija: Pārtika
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply