Biograph organic sweets izveido bioloģisko saldumu ražotni

Biograph-Avene-ArProduktuLatvijas ražotājs Biograph organic sweets, ieguldot 60 000 latu, izveido ekoloģisku ogu un augļu saldumu ražotni Jelgavā, JIC biznesa inkubatora telpās.

Biograph organic sweets piedāvā tirgū jaunus saldumus – Augļu Kubus, kas gatavoti no ekoloģiskām ogām un āboliem, pievienojot ekoloģisku cukuru un dabīgu augļu pektīnu. Saldumu recepte tapusi sadarbībā ar Latvijas Lauksaimniecības universitātes pārtikas tehnologiem, kas strādājuši pie produkta gatavošanas procesa, lai saldumos saglabātu ogās un augļos esošos vitamīnus. Augļu Kubiem ir Eiropas Savienības ekoloģiskas pārtikas sertifikāts.

Klienti šobrīd var iegādāties trīs dažādu veidu Augļu Kubus – Aveņu Kubi, Melleņu Kubi un Upeņu Kubi. Nākotnē uzņēmums plāno paplašināt produktu sortimentu un ražot saldumus no vismaz 12 Latvijā augošām ogām un augļiem, tai skaitā no ķirbjiem un pīlādžiem, kuru receptes jau ir izmēģinātas Latvijas Lauksaimniecības universitātes laboratorijās.

Augļu Kubi šobrīd nopērkami tikai pie paša ražotāja – ekoloģisku produktu tirdziņos un speciālā Biograph organic sweets stendā T/P Alfa katru dienu visu decembri.

Tiek plānots, ka mazumtirdzniecības veikalos Augļu Kubi būs nopērkami no 2013. gada sākuma.

Kategorija: Pārtika
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply