T/c “Origo” aicina uz labdarības pasākumiem

Ziemassvētku gaidīšanas laikā tirdzniecības centrs „Origo” kopā ar labdarības organizāciju “Palīdzēsim.lv“, biedrību “Radošā apvienība jauniešiem TREPES” un jaunatnes organizāciju apvienība „IMKA Latvija” aicina ikvienu uz labdarības pasākumiem „Origo” Centrālajā stacijas zālē akcijas „Sasildīsim Sirsniņas 2012” ietvaros. Ziemassvētku akcijas „Sasildīsim sirsniņas!” mērķis ir piepildīt bērnu un jauniešu sapņus par Ziemassvētkiem kā gaišiem, siltuma un mīļuma pilniem svētkiem

Labdarības pasākumi t/c „Origo” Centrālajā zālē norisināsies šonedēļ un nākamnedēļ ceturtdienas un piektdienas vakaros no 17:00 – 20:00, kā arī sestdienās no 11:00 līdz 13:00. Jau 13. decembrī, plkst. 17:00 notiks “Ziemassvētku labo darbu darbnīcu” un “Palīdzēsim.lv” fotoizstādes atklāšanas svētki. Ikvienam būs iespēja izdarīt savu labo darbu „Ziemassvētku labo darbu darbnīcā”, apskatīt fotoizstādi, kā arī par ziedojumu iegādāties bērnu darinātas skaistumlietiņas. Ikviens tiek arī aicināts iepriecināt bērnus, jauniešus vai vecos, vientuļos ļaudis, un nogādāt dāvaniņas „Labo darbu darbnīcā”. Ieteicamās dāvanas – saldumi, attīstošās rotaļlietas, grāmatas un zīmēšanas piederumus, puzles, galda spēles bērniem, kā arī kosmētiku, veļu, rotaslietas jauniešiem.

Paralēli šiem pasākumiem norisināsies arī pirmssvētku koncerti. Šo ceturtdien ikvienu „Origo” apmeklētāju priecēs Valters Frīdenbergs, Jogita Pūpola, Vita Baļčunaite, Mārtiņš Ruskis, Dziedošās Dvīnes, Roberta Džesika Larka, Madry, Mārtiņš Jātnieks, Kristaps Pujāts, Anna Dribas, Dairis & Pēteris Upelnieki, Daniels Kuzmins, „Pārsteigumu karuselis”. Savukārt piektdienas vakarā mazus un lielus ar dziesmām priecēs Liene Šomase, Jogita Pūpola, Kašers, Roberta Džesika Larka, Agneses Rakovskas Pareizas Elpošanas studija, Deju grupa FESTA, Anna Krista Ostrovska, „Pārsteigumu karuselis”. Sestdien, 15.decembrī uzstāsies “Knīpas un knauķi”, Rihards Bērziņš, Edijs Fuksis, Deju grupa “Kaprīze”.

Arī pirmssvētku nedēļas nogalē no 20. līdz 22. decembrim t/c Origo būs iespēja sastapt daudz pazīstamu mūziķu – 20. decembrī ziedojumus palīdzēs vākt Andris Kivičs, Dziedošās Dvīnes, Bērnu Mūzikas studija “Zvārgulīši” un deju studija GLAMOROUS DANCE. Piektdienas vakarā visus uz labdarības pasākumu aicina jaunie, talantīgie dziedātāji Zane Gudrā, Edijs Fuksis un Linda Liepiņa. Savukārt noslēdzošajā pasākumu dienā – 22.decembrī – uzstāsies Bauskas bērnu vokālais ansamblis “Miljons”, deju grupa ”Kaprīze”, Mikus Brūveris, Seržānu audžuģimene no Bauskas, Vadims Čerepanovs, kā arī Bērnu un jauniešu centra “Altona” Mūsdienu deju studija “Festa”. Pasākumu programmā vēl iespējamas nelielas izmaiņas.

Kategorija: Sabiedrība
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply