Tirdzniecības centrā Domina Shopping savas prasmes dziedāšanā un dejošanā rādīs talantīgākie bērni no visas Latvijas

Piektdien, 15. decembrī un sestdien 16. decembrī, no plkst. 12:30 līdz 17:15 tirdzniecības centrā Domina Shopping pulcēsies 36 talantīgākie bērni un jaunieši no visas Latvijas, kuri programmas Kidding Talantiem pa pēdām noslēguma pasākumā demonstrēs savas prasmes dziedāšanā un dejošanā. Savukārt bērnu veikumu vērtēs un rekomendācijas sniegs kompetenta žūrija – sabiedrībā iecienīti un mīlēti dziedātāji, dejotāji. T/c Domina Shopping programma Talantiem pa pēdām izveidota, lai palīdzētu bērniem un jauniešiem atklāt savu īpašo talantu un kopā ar ekspertiem to pilnveidotu.

Lai saņemtu iespēju piedalīties konkursa finālā, bērniem bija jāparāda savas iemaņas un jāsaņem pozitīvs žūrijas pārstāvju – Lienes Šomases, Aijas Vītoliņas (Amber), Ievas Kemleres, Rolanda Šteinberga vērtējums kādā no Kidding talantu attīstības programmas posmiem – Dziedāšanai pa pēdām vai Dejošanai pa pēdām. Kopumā konkursā piedalījušies 80 bērni un jaunieši, no kuriem 36 tiksies Kidding Talantiem pa pēdām lielajā finālā, lai apliecinātu savas prasmes un saņemtu labākā dziedātāja un dejotāja titulu, kā arī īpašus pārsteigumus no t/c Domina Shopping.

„Tādi konkursi kā Kidding Talantiem pa pēdām palīdz jaunajiem dziedātājiem un dejotājiem saprast, kā tikt galā ar lampu drudzi, kā arī apgūt iemaņas, kas nepieciešamas darbojoties uz skatuves. Vērojot mazos māksliniekus konkursa posmos, jāsaka, ka jaunā paaudze ir ļoti aktīva, radoša, talantīga un esmu pārliecināta, ka ar kādu no viņiem noteikti tiksimies uz lielās skatuves!” stāsta viena no Kidding Talantiem pa pēdām žūrijas pārstāvēm dziedātāja Aija Vītoliņa.

Talantu attīstības programmas noslēguma koncerts plānots kā īpašs pasākums visai ģimenei. Tajā būs iespēja ne tikai vērot konkursa dalībnieku sniegumu, bet arī iesaistīties dažādos pasākumos. Bērni varēs iemācīties pagatavot ziemas saldējumu, pārbaudīt savas zināšanas atjautībā un mīklu minēšanā, kā arī iejusties rūķu lomās un iemēģināt Ziemassvētku vecīša zābakus. Tāpat pasākuma ietvaros būs iespēja baudīt mazo dziedātāju Robertas Kumsāres un Alīnas Ņikitinas koncertus, kā arī bez maksas noskatīties Daugavpils teātra aktieru izrādi bērniem Lapsēna un vilcēna Ziemassvētku piedzīvojumi latviešu un krievu valodā.

Konkursā Kidding Talantiem pa pēdām varēja piedalīties bērni un jaunieši vecumā no 5 līdz 15 gadiem, aizpildot pieteikuma anketu un parādot savu talantu kādā no talantu konkursa posmiem.

Kategorija: Sabiedrība
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply