Biroja darbinieki enerģijas iegūšanai visbiežāk izvēlas kafiju

Ikviens biroja darbinieks zina – diena birojā var būt nogurdinoša. Vairākas stundas strādājot pie datora, enerģija neizbēgami zūd, tādēļ ļoti svarīgi dienas laikā bez pusdienu pārtraukuma svarīgi ir atrast laiku arī kafijas pauzei.

Kafija ir lielisks enerģijas avots, un palīdz brīžos, kad sāk pietrūkt spēka strādāt produktīvi. Nenoliedzami liela nozīme ir kafijas kvalitātei un garšai, tomēr saprast, kura ir tā kafija, kuru piedāvāt birojā, lai ar to būtu apmierināti visi darbinieki, nav tas vieglākais uzdevums.

Lai palīdzētu to saprast, kafijas ražotājs “Atar” biroju darbiniekiem kopīgi piedāvā apmeklēt kafijas degustācijas.
Biroja darbiniekiem nepiespiestā gaisotnē kopīgi būs iespējams nogaršot vairākas lieliskas garšas un kvalitātes kafijas, uzzinot par kolēģu gaumēm. Degustācija ne tikai palīdzēs noskaidrot, kādas kafijas cienītāji birojā ir visvairāk, bet kalpos arī kā lielisks kolektīva saliedēšanas pasākums.

Par sevis vadītās kompānijas pieredzi, izmantojot “Atar” piedāvāto kafijas degustāciju birojiem, stāsta “R&M” vadītājs Atis Kārkliņš.

“Birojā vienmēr bija muļķīgie mazie kašķi par to, kādu kafiju dzert. Ir tāds izteiciens – vienam patīk māte, vienam meita, bet trešam – kleita, un tieši tāpat mums bija arī ar kafiju, lai gan vairāki no darbiniekiem paši vispār nesaprata, kas tad viņiem garšo. Viņi zināja tikai to, ka bez kafijas pauzes diena liksies nepārvarama. Tieši tāpēc, uzzinot, ka “Atar” rīko šādus birojiem domātus kafijas degustācijas pasākumus, nedomājot pieteicu arī savas kompānijas darbiniekus. Degustācija aizritēja vieglā gaisotnē, maniem darbiniekiem kopīgi nogaršojot ļoti kvalitatīvu un garšīgu kafiju. Un, kas ir pats galvenais – beidzot noskaidrojās, kas tad kuram patīk!” stāsta Kārkliņš.

“Atar” ir vienīgais kafijas ražotājs Latvijā, kas saviem klientiem piedāvā svaigi grauzdētu pupiņu kafiju. “Atar” saviem klientiem piegādā svaigu kafiju, to piegādājot ne vēlāk kā pēc divām nedēļām, kad tā izņemta no krāsns. Kompānijai ir vairumtirdzniecības nodaļa un viens mazumtirdzniecības veikals, kurš atrodas Rīgas centrāltirgū, piena paviljonā. Veikalā iespējams izvēlēties no vairāk kā 20 Arābijas šķirnēm.

Kategorija: Pārtika
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply