Latvijas čempione daiļslidošanā atgriežas Rīgā kā Disneja princese

Februāra pirmajās dienās arēnā Rīga ieradīsies 52 populārākie un iemīļotākie Disneja stāstu varoņi ar „Disney on Ice” aizraujošo izrādi „Svinības!”. Brīnišķīgos priekšnesumus uz ledus izdejos 36 talantīgi daiļslidošanas meistari no visas pasaules, tostarp arī profesionālā slidotāja un nacionālā čempione – rīdziniece Tatjana Zaharjeva.

Tatjana Zaharjeva jūtoties kā radīta „Disney on Ice” stāstiem un priecājas par došanos uz Latviju: „Esmu sajūsmināta par gaidāmo šovu Rīgā! Šobrīd Rīgā sanāk būt reti, vien starp turnejām, jo ceļoju pa visu pasauli. Taču Rīga ir manas mājas, šeit esmu dzimusi, tāpat kā mani vecāki, uzaugusi un gājusi skolā. Šeit dzīvo mana ģimene. Nevaru vien sagaidīt savu uzstāšanos Rīgā, lai redzētu smaidus bērnu sejās! ”

Tatjana Zaharjeva slidot sāka jau četru gadu vecumā Daugavas ledus halles un Rīgas Sporta Pils laukumos. Kļuvusi par nacionālo čempioni pāru slidošanā 1999. un 2000. gadā, un ar labiem rezultātiem startējusi Pasaules čempionātos Junioru grupā 98-99-2000. gadā, kā arī ņēmusi dalību Pasaules čempionātā Francijā, Tatjana ieguva augstāko izglītību Latvijas Universitātē, un vēl joprojām brīvajā laikā viņai patīk matemātiskas un stratēģiskas puzles un spēles, Sudoku, šahs. 2008. gadā viņa pievienojās pasaulē vadošajiem ģimenes izklaides pasākumu iestudētājiem un izpildītājiem „Feld Entertainment“. 2013. gada 02. un 03. februārī Tatjana būs redzama slidojot arēnā Rīga Pelnrušķītes lomā.

“Šie stāsti tik ļoti atbilst manai personībai, jo katram varonim ir savi mērķi dzīvē, un viņiem tiešām izdodas tos sasniegt. Par sevi varu teikt tieši to pašu,” – Tatjana stāsta par izrādi, kas ir notikumiem un pārsteigumiem bagāta, uzstāšanās ir neatkārtojamas savā krāšņumā, jo īpaši Brazīlijas karnevāla, ķīniešu Jaunā gada un havajiešu lua lua svētku atainojums.

Tatjana ir ļoti apmierināta ar savu lomu “Disney on Ice” izrādē, jo gatavošanās izrādēm ir līdzīga kā gatavojoties daiļslidošanas čempionātiem: “Slidotāji uz ledus griež sarežģītas piruetes un rāda izcilus akrobātikas paraugdemonstrējumus, tāpat kā mēs darām sacensībās. Tas pavisam noteikti radīs neaizmirstamas un iedvesmojošas izjūtas! Ja godīgi, „Svinības!” ir tieši tāda izrāde, kur redzam gan bērnus, gan vecākus un vecvecākus smaidām tik plati, it kā viņi paši būtu daļa no stāsta.”

„Svinības!” būs jau otrais Disneja ledus šovs Rīgā, tomēr šī izrāde būs daudz apjomīgāka un iespaidīgāka nekā iepriekšējā. Vairāk nekā piecdesmit varoņu aizvedīs Jūs 16 populārāko Disneja stāstu pasaulē.

Mazās meitenes apbrīnos un mīlēs skaistās Disneja princeses, bet puikas aizraus specefektu brīnumi, un viņi iedomāsies sevi kopā ar astronautu Bazu un kovboju Vudiju no „Rotaļlietu stāsta”. Uz arēnas Rīga ledus gaidīs vēl daudz patīkamas satikšanās ar varoņiem no stāstiem: „Alise Brīnumzemē”, „Skaistule un briesmonis”, „Sniegbaltīte un septiņi rūķīši”, „Džungļu grāmata”, „Pinokio”, „Mazā nāriņa”, „Aladins”, „Pīters Pens”, „Princese un varde”, „Lilo un Stičs”, kā arī, protams, Donalds Daks un Mikipele.

Kategorija: Atpūta
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply