1188 mājas lapā visplašākā informācija par Ziemassvētku pasākumiem

Tuvojoties gada krāšņākajiem svētkiem – Ziemassvētkiem, Uzziņu dienests 1188 ir izveidojis Ziemassvētku pasākumu karti, kurā ir apkopota visplašākā informācija par svētku gaidīšanas pasākumiem, adventes koncertiem, gadatirdziņiem visā Latvijā.

Uzziņu dienests 1188 ir apkopojis informāciju par vairāk kā 700 dažādiem kultūras un izklaides pasākumiem, kas veltīti Ziemassvētku tematikai: www.1188.lv/ziemassvetki. Adventes koncerti, izklaides pasākumi bērniem, gadatirgi, klasiskās mūzikas koncerti, muzikālās teātra izrādes u.c. jampadračus varēs baudīt lielās un mazās pilsētās, kā arī novados visā Latvijā.

Piemēram Rīgā, Doma laukumā notiks Ziemassvētku vecīšu skrējiens – Santas Fun Run. Savukārt, Latvijas skaistākās baznīcas ieskandinās Ziemassvētku koncerti „Es skaistu vietu zinu” un „Tev tuvumā”. Līgatnes dabas takās darbojas Adventes tirdziņš, bet Kuldīgā durvis vēris Goldingengas Rūķu namiņš. Piparkūku un Ziemassvētku rotājumu gatavošanas darbnīcas gaida savus lielos un mazos apmeklētājus visā Latvijā.

Savukārt, no 7. decembra rīdziniekiem un pilsētas viesiem būs apskatāmi 50 festivāla “Ziemassvētku egļu ceļš 2012” vides objekti. Festivāls risināsies līdz 2013. gada 13. janvārim. Festivāla ekspozīcijā būs skatāmi piecdesmit „Egļu stāsti”, tajā skaitā izcilākie iepriekšējo gadu, kā arī daudzi jauni, šogad tapuši vides objekti. Tos radījuši profesionāli mākslinieki un Latvijas Mākslas akadēmijas studenti un mācībspēki. Vides objekti pārsteigs ar ideju oriģinalitāti un realizēšanā pielietoto materiālu daudzveidību, sākot no gaismas instalācijām, līdz pat koka, stikla un ķieģeļu izmantošanai.

Uzziņu dienests 1188 aicina sūtīt jaunāko informāciju par gaidāmajiem pasākumiem Rīgā un reģionos līdz pat svētku nedēļai.

Visiem tiem, kas izmanto planšetdatorus, viedtālruņus un citas mobilās iekārtas, Uzziņu dienests 1188 ir izstrādājis Ziemassvētku pasākumu kartes mobilo versiju – http://m.1188.lv/ziemassvetki, kurā var redzēt visus sev tuvākos objektus, bildes, attālumu līdz tiem un to atrašanās vietu uz kartes.

Ziemassvētku laikā klienti uzdod netradicionālākus jautājumus, tostarp vaicā pīrāgu un piparkūku receptes, Ziemassvētku pantiņus, jau laicīgi vēlas noskaidrot nākamā gada horoskopus, kā arī vēlas noskaidrot:
– Kur ir vairāk C vitamīna – šampānietī vai alū?
– Vai zirgi runā latviski arī, vai tikai ivritā?
– Kur var iznomāt Salaveci?
– Cikos šogad sāksies pusnakts salūts?
– Cik ēdieni, saskaņā ar latviešu tautas tradīcijām, ir jāgatavo?

Kategorija: Atpūta
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply