Rīgas Centrāltirgum jauna mājaslapa

Rīgas Centrāltirgus jubilejas mēnesī darbu sākusi jaunā mājaslapa www.centraltirgus.lv. Tā ir daudz bagātāka ar dažāda veida informāciju: jaunumiem, blogiem, publikācijām, tirdzniecības vietām, receptēm, informāciju par Centrāltirgus bagāto vēsturi un nākotnes iecerēm, kā arī īstenotajiem projektiem un paziņojumiem sociālajos tīklos.

Īpaša sadaļa sagatavota tirgotājiem, kurā var atrast gan informāciju par tirdzniecības vietu nomu un izmaksām, nepieciešamās dokumentācijas veidlapas, gan arī vienkopus ir atrodama normatīvo aktu bāze. Veidojot mājaslapu, daudz domāts par konkrētām mērķgrupām, lai katrs atrastu sev noderīgo. Domāts par interaktivitāti, vizuālo pievilcību, jo šajā ziņā Centrāltirgum patiešām ir, ko parādīt. Tāpat nodrošināta Centrāltirgus apmeklētāju iesaiste, rakstot atsauksmes, komentārus un stāstot par savu pieredzi.

RPAS „Rīgas Centrāltirgus” valdes priekšsēdētājs Anatolijs Abramovs akcentē: „Mums ir pārliecība, ka Centrāltirgus ir ļoti unikāla vieta Rīgā, kurai ir ne vien vēsturiska nozīme, bet arī ļoti īpaša misija un aura. Kaut vai tāpēc, ka to daudzu desmitu tūkstošu cilvēku vidū, kuri katru dienu apmeklē Centrāltirgu un tur iepērkas, ir gan jaunieši, gan sirmgalvji, gan vietējie iedzīvotāji, gan ārvalstu viesi un tā varētu turpināt. Tieši tāpēc kopš vasaras esam strādājuši, lai tieši Centrāltirgus jubilejas mēnesī darbu sāktu jaunā Centrāltirgus mājaslapa kā īpaša dāvana rīdziniekiem, lai viņi var lepoties ar senām tradīcijām bagāto un plašo Centrāltirgu, kas arvien tiek pilnveidots, izmantojot 21.gadsimta iespējas.”

Laikā, kad informācijas izplatība nav iedomājama bez interneta, Rīgas Centrāltirgus mājaslapa ir koša un bagāta ar informāciju, lai gan Rīgā un visā Latvijā, gan arī ārpus valsts robežām tā vēstītu par krāsaināko vietu Rīgas sirdī, kuru ir vērts apmeklēt ļoti daudzu iemeslu dēļ, un mājaslapa ir lielisks veids, kā kopā ar Centrāltirgus tirgotājiem un arī apmeklētājiem par to pastāstīt.

Kategorija: TECH
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply