airBaltic uzsāk lidojumus uz Prāgu

2013.gada 1.janvārī Latvijas nacionālā aviokompānija airBaltic uzsāks lidojumus no Rīgas uz Čehijas galvaspilsētu Prāgu. Jaunais maršruts nodrošinās ērtu ceļošanu starp divām valstu galvaspilsētām, kā arī ērtus tranzīta savienojumus caur Rīgu uz galamērķiem Skandināvijā, Krievijā un NVS valstīs.

Martins Gauss, airBaltic izpilddirektors: “airBaltic ReShape biznesa plāna ietvaros mēs koncentrējamies uz maršrutiem, kur ir augsts pieprasījums pēc biļetēm. Šī iemesla dēļ mēs jau uz šo ziemas sezonu palielinājām lidojumu skaitu 12 maršrutos, kas savieno Rīgu ar galamērķiem Eiropā un NVS. Tajā pašā laikā mēs arī samazinājām lidojumu skaitu maršrutos, kur pieprasījums ir mazāks, tādēļ mums ir pieejamas lidmašīnas jaunu maršrutu atvēršanai, nepalielinot darbības apjomu. Kopumā mēs plānojam atvērt sešus jaunus maršrutus nākamajā vasarā, par savu lēmumu paziņosim tiklīdz veiksmīgi tiks noslēgtas pārrunas ar mūsu partneriem. Esam gandarīti par iespēju piedāvāt mūsu jauno galamērķi – Prāgu. Vēlos arī atgādināt, ka uzlabojumi maršrutu tīklā ir nozīmīgi airBaltic ReShape programmā. Pateicoties sekmīgai ReShape programmai, airBaltic šā gada trešajā ceturksnī strādāja ar 4.8 miljonu latu tīro peļņu.”

airBaltic veiks lidojumus no Rīgas uz Prāgu trīs reizes nedēļā – otrdienās, ceturtdienās un sestdienās. Aviokompānija lidojumus veiks ar Bombardier Q400 Next Gen lidmašīnu, un tie ilgs aptuveni divas stundas un desmit minūtes. Vienvirziena biļešu cena būs no LVL 49 (EUR 69), ieskaitot lidostu nodevas un transakcijas maksu. Lidojumu grafiks ir pieejams kompānijas mājas lapā www.airbaltic.com.

Kategorija: Transports
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply