Piecgadīgas latviešu meitenes zīmējums rotās CER Ziemassvētku kartiņas

Piecgadīgas latviešu meitenes Anabellas Maļinas zīmējums šogad apceļos visu pasauli, rotājot Eiropas dzelzceļu un infrastruktūras uzņēmumu kopienas (The Community of European Railway and Infrastructure Companies (CER)) Ziemassvētku kartiņas. Annabella ir viena no 179 Latvijas dzelzceļa darbinieku bērniem, kas sagatavoja savus darbiņus CER izsludinātājam bērnu zīmējumu konkursam Ziemassvētkiem rotāts vilciens. Labākie aizceļoja uz Briseli, sacensties par uzvarētāja titulu.

„Tas ir lieliski, ka varam lepoties ne tikai ar savu uzņēmumu kā vienu efektīvākajiem dzelzceļiem Eiropā, bet arī mūsu darbinieku bērni spēj nest Latvijas vārdu pasaulē tik brīnišķīgā veidā,” gandarīts ir Latvijas dzelzceļa (LDz) prezidents Uģis Magonis.

„Mazā bija sajūsmā par LDz dāvaniņu, ko saņēma, iesniedzot darbu konkursam. To, ka uzvarējusi Eiropas līmenī, Anabella tā īsti pat nespēj aptvert,” smaidot saka piecgadīgās meitenes mamma Ilona Maļina, Latvijas Dzelzceļa Projektu daļas vecākā projektu vadītāja. „Arī es nevarēju iztēloties, ka meitas zīmējums rotās CER Ziemassvētku kartiņas. Pašreiz pārsteigums manī mijas ar prieku un lepnumu,” atzīstas Ilona.

Otrās vietas ieguvēja konkursā arī ir LDz darbinieces meita desmit gadīgā Diāna Samsonova. Trešās vietas ieguvējs – deviņgadīgs itāļu zēns Nikola Melloni. Balvā visi trīs uzvarētāji saņems CER sagatavotas dāvanas. Visus svētku zīmējums iespējams aplūkot CER mājas lapā: http://www.cer.be/publications/drawing-contest-2012

Oktobrī CER aicināja visu dalīborganizāciju darbinieku bērnus līdz 12 gadu vecumam veidot tematiskus Ziemassvētku un gadumijas zīmējumus. Rezultātā kopiena saņēma vairāk nekā 200 sirsnīgus darbiņus, no kuriem tika izvēlēts viens – apsveikuma kartiņas veidošanai.

Kategorija: Sabiedrība
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply