The Banker: SEB – labākā banka Baltijas valstīs un Zviedrijā

SEB grupa atzīta kā labākā banka Latvijā, Lietuvā, Igaunijā un Zviedrijā 2012. gadā. Augsto novērtējumu piešķīris starptautiskais biznesa un finanšu izdevums The Banker, novērtējot SEB bankas īstenoto ilgtermiņa biznesa attīstības stratēģiju. Apbalvojumu SEB banka Latvijā, kā arī SEB banka Igaunijā un Zviedrijā saņēmusi jau otro gadu pēc kārtas.

SEB bankas Latvijā prezidents Ainārs Ozols: “Saņemt atzinību kā labākajai bankai valstī nav veiksmīga apstākļu sakritība. Tas ir rūpīga darba un pareizu izvēļu rezultāts. Ilgtspējīgs biznesa skatījums, pārdomāti lēmumi un uz klientu vērsta pieeja ir faktori, kas ir veicinājuši SEB grupas Latvijā uzvaru šajā konkursā. Neatkarīgi no ekonomiskās attīstības cikliem, SEB grupa Latvijā vienmēr ir tiekusies savā darbībā uz izcilību, sniedzot pakalpojumus un konsultācijas saviem klientiem. Nodrošināt labāko servisu un pakalpojumu pieejamību klientu apkalpošanā, vienlaicīgi spēt pildīt aizvien pieaugošās prasības no banku uzraudzības un pārvaldības viedokļa, vienmēr ir bijuši un joprojām ir galvenie uzdevumi mūsu dienas kārtībā.”

SEB bankas darbības centienus vislabāk raksturo 2012. gada progresu atspoguļojošie darbības rezultāti – šī gada 9 mēnešos piešķirtais finansējums uzņēmumiem un privātpersonām veido vairāk kā 396 miljonus latu. Rūpējoties par klientiem, ir ieviesta virkne jaunu finanšu risinājumu, piemēram, uzlabota interneta banka, radīts finanšu konsultāciju instruments uzņēmējiem, sniegtas SEB SMART konsultācijas mazajiem un vidējiem uzņēmumiem, izstrādāta maksājumu karšu lojalitātes programma, realizēta bezkontakta karšu nodrošināšana skolēniem Jelgavas pašvaldībā un īstenota Uzņēmumu apkalpošanas centru izveide. Tikmēr, lai uzlabotu fizisko pieejamību klientiem, SEB banka atvērusi jaunas filiāles, bet reģionos īstenotas izbraukuma vizītes, sniedzot iedzīvotājiem finanšu konsultācijas.

SEB bankas Latvijā prezidents Ainārs Ozols: “Strādājot bankā, esmu pārliecinājies, ka panākumi ir atkarīgi no tā, cik gudri spējam pārevidot vājās puses stiprajās, lai padarītu savu biznesu vēl spēcīgāku. Esmu ļoti lepns par savu komandu un tās drosmi meklēt jaunus risinājumus, lai sniegtu klientiem labāko. Mūsu mērķis ir turpināt veiksmīgi iesākto ceļu, ieviešot Mājas bankas stratēģiju, kā arī koncentrēties uz jaunu elektronisko kanālu attīstību. Jau šobrīd esam attīstījuši vairākus ar e-kanāliem saistītus risinājumus. Ceru, ka nākamā gada sākumā mums izdosies tos ieviest dzīvē”.

Katru gadu The Banker, kas ir Financial Times grupas uzņēmums, izvirza labākās bankas 150 dažādās valstīs. Apbalvojumi tiek piešķirti, ņemot vērā rūpīgu aptauju. Gala lēmumu par uzvārētāju pieņem izdevniecības izvirzīta žūrija.

Kategorija: Bizness
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply