Sandis Miltovičš: Māris Štrombergs ir čempions no 9 gadu vecuma

Māris Štrombergs ir čempions no 9 gadu vecuma. Jau 16 gadus viņš ir hits savā sporta veidā, apgalvoja Māra Štromberga aģentūras pārstāvis Sandis Miltovičs sarunā ar Blicītes dalībnieku Monvīdu Pirsko, ceturtdien Rīga Radio notikušajā Sporta programmā. Sandis piebilda arī to, ka Mārim ir labas izredzes iegūt trešo olimpisko zelta medaļu, jo viņš ir gana spēcīgs, lai to paveiktu, un arī pieredzes viņam netrūkst.

Ceturtdien notikušajā Sporta programmā Sandis bija īpašais viesis. Sarunas laikā kopā ar raidījuma vadītāju Monvīdu Pirsko viņš diskutēja par BMX sporta attīstību pasaulē un par Māra Štromberga sasniegumiem un sportista karjeras attīstību.
Sandis Miltovičs piebilda arī to, ka BMX sports šobrīd attīstās ļoti ātri, jo tas ir dinamisks un interesants skatītājiem. Šobrīd tas ir īpaši populārs Amerikā un kļūst izplatīts arī Krievijā.

Raidījumam kā ierasts pievienojās arī sporta žurnālists Ēriks Strauss, kas raidījuma pirmajā pusē kopā ar Blicītes pārstāvi Monvīdu Pirsko veica šī brīža sporta aktuālāko notikumu apskatu.

Kategorija: Sports
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply