Latvijā atvērts pirmais veselīgu un diētisku ēdienu piegādes serviss “Diētika”

Lai nodrošinātu sabalansētas un garšīgas maltītes tiem, kuri rūpējas par veselīgu dzīvesveidu un seko līdzi savam svaram, Rīgā atvērts pirmais diētisku ēdienu piegādes serviss “Diētika”. Mājas lapā www.dietika.lv plašā izvēlē pieejami ēdieni gan “tievētājiem”, kuriem svarīgas ir ēdiena kalorijas un sastāvs, gan ikvienam, kurš mīl garšīgi un veselīgi paēst.

Diētikas ēdienkarti atbilstoši veselīga uztura pamatprincipiem palīdzējis izstrādāt Latvijas Diētas ārstu asociācijas priekšsēdētājs Andis Brēmanis: “Daudziem vārds “diēta” asociējas ar badošanos un drastiskiem ierobežojumiem ēdienu izvēlē. Taču patiesībā tā nemaz nav. Diēta nozīmē ēst “gudri”, uzturu sabalansējot ar ikdienas aktivitātēm un veselīgu dzīvesveidu, kā arī rūpējoties, lai nepareizi ēšanas paradumi nekļūtu par iemeslu virknei veselības problēmu. “Diētika” būs lielisks palīgs vienmēr aizņemtajiem un steidzīgajiem, kam dzīvesveids ir ļoti noslogots un ikdienā pietrūkst laika pašiem mājās gatavot veselīgas maltītes.”

Lielākoties uzņēmuma ēdienkartē iekļauti sautēti, cepeškrāsnī cepti, vārīti vai tvaicēti ēdieni, kā arī vājpiena deserti un pašu cepta kliju maize bez miltiem. Ja ēdieni tiek cepti, tad profesionāli pavāri uz pannas izsmidzina vien pāris pilienus eļļas, kā arī sāli pievieno minimāli vai pavisam nemaz. Cukura vietā Diētikā izmanto dabisko saldinātāju stēviju, želatīna vietā – augu izcelsmes recinātāju agaru (agar-agar). Turklāt ikviena ēdiena sastāvā tiek izmantoti produkti ar samazinātu tauku saturu.

Ēdienkarti iespējams apskatīt un pasūtījumu noformēt www.dietika.lv, izvēloties pusdienu maltīti no “Dienas piedāvājuma” vai arī pēc brīvas izvēles pasūtīt ēdienus vienai vai vairākām dienām no “lielās” ēdienkartes.

“Tie, kas ievēro diētu un veselīgus ēšanas principus, zina – Latvijā vien dažās vietās iespējams paēst veselīgi. Lielākoties gaļa, ja vien tas nav dārgais steiks, tiek pasniegta panējumā vai kopā ar kalorijām bagātu mērci, salāti ir “bagātināti” ar majonēzi vai eļļu, savukārt saldais ēdiens nav iedomājams bez putukrējuma. Redzot lielo pieprasījumu un niecīgo piedāvājumu sabiedriskās ēdināšanas tirgū, izlēmām veidot veselīgu ēdienu piegādes servisu Diētika, kurš jau īsā laikā iemantojis plašu klientu loku. Plānojam pavisam drīz atvērt arī Diētikas kafejnīcu, nodrošinot iespēju ikvienam veselīgu un sabalansētu maltīti baudīt mājīgā vidē kopā ar draugiem,” par veselīgu un diētisku ēdienu tirgotavas “Diētika” attīstības plāniem stāsta līdzīpašniece un idejas autore Olga Sukonnikova.

Jau pavisam drīz ikvienam, kas ievēro diētu vai rūpīgi skaita kalorijas, izvēloties ēdienus no www.dietika.lv piedāvājuma, būs iespēja sekot līdzi kaloriju daudzumam, kā arī “punktiem”, kas ir jo īpaši būtiski “Svara vērotājiem”. Tāpat Diētika nodrošinās iespēju izvēlēties maltīti atbilstoši iecienītākajām tievēšanas metodēm – Pjēra Dikāna, Roberta Atkinsa diētām, un citām.

Pasūtījumi “Dienas piedāvajumam” tiek pieņemti līdz plkst. 10:00 piegādes dienā un piegādāti sākot no plkst. 12:00. Savukārt ēdieni no regulārās ēdienkartes tiek piegādāti sākot no plkst. 16:00. Pasūtījumiem Rīgas centra rajonā par summu virs ls 5 piegāde ir bez maksas, savukārt ārpus centra bezmaksas piegāde tiek nodrošināta pasūtījumiem virs Ls 10.

Kategorija: Pārtika
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply