Fiskars sveic dzīvnieku patversmi Ulubele svētkos, dāvinot ērtus un praktiski izmantojamus darbarīkus

Sveicot dzīvnieku patversmi Ulubele ar septīto darbības gadu, dārza darbarīku un virtuves piederumu ražotājs Fiskars sarūpējis pansijas darbiniekiem saimniecībā noderīgus un tik ļoti nepieciešamus darbarīkus, kas tuprpmāk palīdzēt ērtāk sakopt un apsaimniekot četrkājaino draugu pagaidu mājvietu.

Dzīvnieku patversme Ulubele dibināta pirms septiņiem gadiem un šodien, 29.novembrī, atzīmēja pastavēšanas septīto gadadienu. Šo septiņu gadu laikā pansijā nepagurstoši tikuši aprūpēti gan kaķi, gan suņi ar mērķi atrast tiem jaunas un sirdssiltas mājvietas. Lai sniegtu atbalstu un atvieglotu ikdienas saimniecības darbus, arī Fiskars sveica Ulubeli, dāvinot izturīgos un ērtos Fiskars darbarīkus.

Tuvojoties ziemai, lai atvieglotu sniega tīrīšanu Ulubele sanēma divas Fiskars sniega lāpstas. Ziemas malkas krājumu sagatavošanai Ulubeles īpašumā nonāca divi dažāda izmēra Fiskars Edge cirvji, savukārt āra teritorijas sakopšanai – In-Lock lapu grābeklis un unversālās zaru grieznes ar pagarināmo kātu, bet iekštelpu sakopšanai – QuickFitTM grīdas birste. Turpmāk ikdienas darbus atvieglos arī praktiski instrumenti mazajiem darbiņiem – 3 mazās lāpstiņas zemei vai skaidām, mazai kaplītis no InspirationTM kolekcijas, kā arī 3 dažāda veida Fiskars XtractTM dārza šķēres, kas noderēs zaru, drāšu, kartona un citu lietu ērtai sagriešanai.

“Mums tiešām liels prieks par to, ka mūsu jaunais draugs ir tieši Fiskars, kurš uzdāvinājis mums un patversmes četrkājainajiem iemītniekiem tik ļoti nepieciešamos instrumentus. Pēc laikapstākļiem redzam, ka sniega lāpstas jau pavisam drīz varēsim likt lietā. Tagad vīri, kamēr sievas izvēlēsies kaķus un suņus, varēs palīdzēt mums arī pie kāda praktiska darba – malkas skaldīšanas vai sniega šķūrēšanas. Ulubele un tās iemītnieki saka lielu paldies Fiskars,” stāsta dzīvnieku patversmes Ulubele valdes locekle Ilze Džonsone.

Fiskars aicina ikvienu palīdzēt nelaimē nonākušiem dzīvniekiem, sniedzot palīdzīgu roku vai kopīgi mēģinot atrast jaunas un gādīgas mājas.

Kategorija: Sabiedrība
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply