SEB banka: pirkumu skaits ar maksājumu kartēm pieaug 2,5 reizes straujāk nekā skaidras naudas darījumi bankomātos

Baltijas valstu iedzīvotāji arvien biežāk izmanto elektroniskos bankas pakalpojumus, turklāt visās trīs valstīs ir vērojama tendence, ka pirkumi ar maksājumu kartēm pieaug straujāk nekā skaidras naudas izmaksas un iemaksas darījumi bankomātos, liecina SEB bankas dati. Sekojot līdzi tendencei aizvien aktīvāk izmantot maksājumu kartes, SEB banka ir aktivizējusi SEB karšu atlaižu programmu, kas uzņēmējiem ļauj palašināt savu klientu loku, bet klientiem, norēķinoties ar maksājuma kartēm, saņemt pakalpojumus ar izdevīgākiem nosacījumiem.

Ar SEB bankas Baltijā izdotajām maksājuma kartēm veikto pirkumu skaits šī gada 9 mēnešu laikā audzis 2 – 3 reizes straujāk nekā SEB bankas Baltijā uzstādītajos bankomātos veiktais skaidras naudas izmaksu vai iemaksu skaits: Latvijā un Lietuvā maksājumu skaita pieaugums ar kartēm ir 2,5 reizes, bet Igaunijā – 4 reizes lielāks nekā naudas izmaksu/iemaksu darījumu skaita pieaugums bankomātos. Latvijā SEB bankas klientu veiktais skaidras naudas izmaksu pieaugums šī gada 9 mēnešos, salīdzinot ar 2011. gada pirmajiem deviņiem mēnešiem, sasniedza turpat 8,8%, bet pirkumu pieaugums ar maksājumu kartēm pieauga par vairāk kā 20%. Paralēli veikto darījumu skaita pieaugumam, pieaug arī naudas apmērs pirkumos ar karti. Salīdzinot ar pagājušā gada deviņiem mēnešiem, Latvijā tas audzis par 23%.

SEB bankas valdes locekle Ieva Tetere: ”Mēs redzam, ka norēķinus ar kartēm novērtē gan privātpersonas, gan uzņēmumi. Domājot par to, kā klientiem un sadarbības partneriem iepirkšanos ar maksājumu kartēm padarīt vēl ērtāku un izdevīgāku, esam aktivizējuši SEB bankas karšu atlaižu programmu – mūsu mājas lapas sadaļā uzņēmumiem ir iespēja pieteikt savus produktus un pakalpojumus, kurus SEB bankas klientiem ir iespēja iegādāties ar īpašām atlaidēm, norēķinoties ar SEB bankas maksājumu karti.

Kategorija: Viedokļi
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply