Rimi Baltic paplašina centrālās noliktavas telpas

Lai uzlabotu sniegto pakalpojumu servisu, palielinātu Baltijas valstu loģistikas tīkla efektivitāti, kā arī samazinātu transporta plūsmu Rīgas centrā, Rimi Baltic kopš novembra vidus izveidojis jaunu, daudz plašāku centrālo noliktavu Ķekavas novadā. Jaunajā noliktavā plānots apgrozīt aptuveni 15% no visiem Rimi Baltic preču apjomiem. Tas nozīmē, ka jaunās Rimi Centrālās noliktavas darbības jauda būs gandrīz divreiz lielāka nekā līdzšinējai noliktavai Pārdaugavā.

“Esam spēruši nozīmīgu soli Rimi Baltijas tīkla loģistikas attīstībā. Darbs jaunajā noliktavā palīdzēs nodrošināt lielāku produktu un preču apgrozījumu ar ievērojami mazākām izmaksām, kā arī optimizēt iepirkumu procedūras un uzlabot pakalpojumu servisa līmeni,” stāsta Edgars Sesemans, Rimi Baltic izpilddirektors.

Jaunās noliktavas telpas Ķekavas novadā ir 7000 m2 plašas. Tajā tiks apgrozītas preču kategorijas, kas neprasa papildus temperatūras kontroli produktu uzglabāšanai – nepārtika, piepārtika un pārtika. Jaunajā noliktavā šobrīd strādā 35 darbinieki un vienlaikus tā spēs apkalpot līdz pat 12 automašīnām.

Rimi Baltic tīklam kopumā ir piecas noliktavas, no kurām divas atrodas Latvijā. Lielākā no visām Rimi tīkla noliktavām atrodas Rīgā, Deglava ielā. Savukārt otra noliktava, kas līdz šim atradās Pārdaugavā, kopš novembra vidus pārcēlusi savas telpas uz Ķekavas novadu.

Kategorija: Tirdzniecība
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply