Resursu centrs sievietēm MARTA izveidojis īpašu latviešu tautas mūzikas albumu – STIPRI VĀRDI

Resursu centrs sievietēm MARTA izveidojis īpašu latviešu tautas mūzikas albumu STIPRI VĀRDI, kura pārdošanā gūtie ienākumi tiks novirzīti palīdzības sniegšanai Latvijas sievietēm krīzes situācijās. Mūzikas albums tiek dāvināts cilvēkiem arī biroja “Latvijas Produkts” vietējo uzņēmumu atbalsta kampaņas ietvaros.

Skaņu disks „Stipri vārdi / The Words of Power” ir latviešu tautas mūzikas albums, kas senos dziesmu tekstos un laikmetīgās melodijās atklāj sievietes spēku, gudrību un mīlestību. Skaņu diska saturs vārdos un laikmetīgajā mūzikā izteic sievietes pasaules izjūtu, rosinot harmoniski veidot kopīgo pasauli. STIPRI VĀRDI gan mūzikā, gan latviešu dainās cenšas atklāt noslēpumu, ko nozīmē piedzimt, dzīvot un būt sievietei.

Klasiskās ģitāras spēles virtuozes limbažnieces Gundegas Graudiņas veidotie neierastie tautas dziesmu aranžējumi un kompozīcijas, kuros sabalsojas latviešu tautas melodijas, klasiskās ģitāras skanējums un pasaules mūzika, klausītāju aiznes dziļā muzikālā pārdzīvojumā, izgaismojot Latvijas sievietes sakrālo un profāno telpu. Tautas dziesmas albumā virknējušas un iedziedājušas Centra MARTA līderes, limbažnieces, Dziedošo ģimeņu dalībnieces Dita Lāce un Iluta Lāce un Centra MARTA radošo projektu vadītāja Dana Indāne.

Albuma dizainu veidojis jaunais, starptautiski atzītais latviešu vizuālais mākslinieks Reinis Liepa, stilizējot latviešu tautas zīmes un mitoloģiskos sievišķības aspektus. Tīrā un elegantā estētikā mākslinieks piešķīris diska noformējumam gaišu starojuma, mīlestības un mītiska spēka klātbūtni.

Skaņu disku iegādāties MADARAS kosmētikas veikalos, ziedot.lv labdarības veikalā, apavu veikaliņā Lilimill un tautas mūzikas salonā Upe, kā arī lejuplādēt Interneta dāvanu veikaliņā mājas lapā www.marta.lv. Iegādājoties šo Latvijas Produktu, klausītājs savā īpašumā iegūst ne tikai īpašu latviešu tautas mūzikas krājumu, bet arī sniedz savu ieguldījumu drošākas un draudzīgākas vides veidošanai sievietēm un viņu ģimenēm Latvijā.

Resursu centrs sievietēm MARTA iesaistījies arī biroja “Latvijas Produkts” organizētajā kampaņā, kas norisinās visu novembri. Kampaņas mērķis ir veicināt Latvijas vietējo produktu iepazīšanu, popularizēšanu un izcelšanu, tādējādi atbalstot vietējos ražotājus un pakalpojumu sniedzējus, kā arī Latvijas ekonomiku kopumā. Kampaņas laikā Latvijas iedzīvotāji tiek pastiprināti informēti par precēm un pakalpojumiem, kas ir ražoti Latvijā. Uzņēmumi, kas pieteikušies dalībai informatīvajā kampaņā, iepazīstina patērētājus ar savu produkciju, apstiprinot tās kvalitāti un izcelsmi. Galvenās aktivitātes tiek veidotas ar mērķi veicināt vietējo uzņēmumu produkcijas atpazīstamību, kā arī informēt iedzīvotājus, ka, izvēloties Latvijas preci, ieguvējs ir ražotājs, patērētājs un Latvijas valsts kopumā.

Kategorija: Sabiedrība
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply