SIA “Greener Foods” saņem preču zīmes “Dabīgs Produkts” izmantošanas tiesības

“Greener Foods” ražotie graudu pārslu, riekstu un žāvētu augļu musli produkti turpmāk tiks marķēti ar preču zīmi “Dabīgs Produkts”, tādējādi apliecinot to augsto kvalitāti, dabiskās izejvielas un veselīgumu un padarot tos pamanāmākus un atpazīstamākus veikalu plauktos.

Musli sastāvā iekļauti tādi veselībai noderīgi produkti kā pilngraudu auzu pārslas, miežu pārslas, rudzu pārslas, kviešu pārslas, rozīnes, zemesrieksti, žāvētas aprikozes, mandeles, žāvēti banāni, kokosriekstu skaidiņas, saulespuķu sēklas, cidoniju sukādes, žāvēti ananāsi un daudz kas cits. “Greener Foods” produktos jūs atradīsiet tikai dabiskas sastāvdaļas, bez konservantiem, mākslīgajām krāsvielām, mākslīgajiem aromatizētājiem un bez pievienota cukura, kas padara tos veselīgus.

“Greener Foods musli produkti pieejami ērtos vienas porcijas iepakojumos, kas pēc jogurta, piena vai piena dzēriena pievienošanas aizvieto vienu ēdienreizi, kļūstot par veselīgu ēdienu, ko var lietot pilnīgi bez uztraukuma par pārtikas konservantu kaitīgo ietekmi uz jūsu veselību. Ātri var būt veselīgi – tas ir galvenais, ko vēlamies pateikt mūsu produkcijas pircējiem, tādēļ izvēlējāmies saņemt tam arī papildus apliecinājumu – īpašu preču zīmi, kas apliecina produkta dabiskumu,” atzīmē Kristaps Ozoliņš, SIA ”Greener Foods” valdes loceklis.

“Latvijas iedzīvotājiem ir jābūt pārliecinātiem, ka viņi, ieejot veikalā, atpazīs un varēs izvēlēties produktus, kas ir dabīgi un kas nenodarīs kaitējumu veselībai. Prieks, ka Latvijā ir šādi uzņēmumi, kas domā par pircēju labklājību, pieliek visas pūles, lai saražotu kvalitatīvus, veselīgus produktus no vietējām izejvielām un ļauj par to uzzinot, atbilstoši marķējot produkciju,” atzīmē biroja “Dabīgs Produkts” projektu vadītāja Ieva Rozenberga.

Greener Foods piedāvā divu veidu musli – Ātrais enerģijas ēdiens aktīviem cilvēkiem – GREENER MUESLI ELITE un ātrais ēdiens cilvēkiem, kas seko līdz uzņemto kaloriju daudzumam – GREENER MUESLI BEAUTY dažādos iepakojumos.

Kategorija: Pārtika
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply