Trīs gados Hanzas Maiznīcas Maizes fonds ziedojis 416 tonnas maizes

A/S Hanzas Maiznīcas Maizes fonds trīs gadu darbības laikā labdarībā ziedojis vairāk nekā 1 miljonu maizes kukulīšu jeb 416 tonnas maizes. Kopumā atbalsts ir sniegts 48 labdarības organizācijām visā Latvijā.

A/S Hanzas Maiznīcas Tirdzniecības un mārketinga direktors Edijs Vegners: „Esam priecīgi, ka trīs gadus atpakaļ uzsākām sabiedrībai tik svarīgu projektu. Mums ir patiess prieks, ka tas sekmīgi darbojas visus šos gadus un uzņēmumam ir iespēja palīdzēt cilvēkiem. Sadarbojoties ar labdarības organizācijām visā Latvijā, mēs katru dienu saņemam atgādinājumu tam, ka mūsu iniciatīvu augstu novērtē daudzi Latvijas iedzīvotāji. Mēs noteikti gribētu teikt lielu paldies visiem sadarbības partneriem, jo tikai kopā mēs spējam palīdzēt simtiem ģimeņu visā Latvijā.”

Maizes fonds, pateicoties saviem sadarbības partneriem, jau trīs gadus nodrošina regulāru palīdzību daudzām ģimenēm visā Latvijā. Pēdējā gada laikā ziedotāju skaits labdarības organizācijām palielinās un sociālā atbildība pieaug. Cilvēki izjūt atbildību pret līdzcilvēkiem. Aktīvi ir kļuvuši ne tikai individuālie ziedotāji, bet arī uzņēmumi.

Biedrības Eurika dibinātājs Oskars Barkovskis: „Visbiežāk palīdzību lūdz daudzbērnu ģimenes un vientuļās māmiņas ar bērniem. Pieprasītākā lieta, ko lūdz ziedotāji ir pārtika. Ja apģērbs ir tā lieta, kas kalpo vairākus gadus, tad pārtika mums ir nepieciešama katru dienu, it sevišķi, ja ģimenē ir mazulis. Hanzas Maiznīcas ir viens no tiem uzņēmumiem, kas regulāri atbalsta Biedrības Eurika akciju Pabarosim bērnus. Šīs akcijas mērķis ir sniegt atbalstu trūkumā nonākušām ģimenēm, kurās ir bērni.”

Hanzas Maiznīcas Maizes fonda sadarbības partneru sarakstā ir tādas organizācijas kā – Evaņģēlisko Kristiešu draudze “Zilais krusts”, Biedrība “Eurika”, Biedrība „Zvannieku mājas”, Latvijas Sarkanais Krusts, Dobeles novada sociālo lietu pārvaldes Sociālo pakalpojumu centrs, Jelgavas Svētās Annas Evaņģēliski luteriskā draudze, Veco cilvēku dienas centrs “Senioru klubs” un citas.

Kategorija: Pārtika
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply